Астаф‘єва: "Обіцяю, що мій чоловік буде завжди ситим"

30 червня 2009, 10:52
Співачка з дуету "NikitA" Даша Астаф‘єва - мрія візуалів. Та завоювати серце і пишні форми підопічної продюсера Нікітіна не кожен зможе.

"Чоловік, який хоче завоювати моє серце, має бути, в першу чергу, інтелігентним і вихованим. Я вважаю, найголовніше - це те, як він тримається. Я ціную стриманість, розум, гарні манери", - попередила потенційних претендентів на свої руку та серце Даша, пише "Блік".

За словами Астаф‘євої, для неї важливо, аби чоловік лишався самим собою, не корчив із себе незрозуміло що. А так - і за бідного 24-річна Даша заміж ладна йти.

"Звісно, для мене це не має жодного значення! Головне - кохання! А воно непідвласне жодним грошам", - каже артистка роздягального жанру.

А ще чорнявка не проти, аби чоловік міг підмінити її на кухні. І за це вона зуміє йому віддячити.

"Я хочу чоловіка, який зміг би мене підстрахувати. А готувати я й сама непогано вмію. Обіцяю, що мій чоловік буде завжди ситим", - запевнила красуня.

Водночас на бренди на своєму обранці Дар‘я не заглядалася б. Каже, це не має особливого значення:

"Я не люблю, коли люди ганяються за модними брендами. Головне, щоб людина мала внутрішнє почуття смаку і стилю".

Зрозуміла, сексуальна сторона стосунків для співачки також важить не мало.

"Для мене секс важливий, але з віком я переконуюся у тому, що це далеко не найголовніше. Відповідальність, турбота і щирість - от три ключових слова у взаєминах", - підкреслює вона.

І якщо все, що Даші потрібно від чоловіка, вона у ньому знайде, то начувайтеся - є всі шанси, що з‘явиться іще одна багатодітна сім‘я. Так, на питання, скільки Даша хоче дітей, вона відповіла:

"Скільки Бог дасть! Я проти абортів".

Фото надані прес-службою Mamamusic, фото "Блік"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали