Посипайко і Мочанов грілися на сонці з напівголими дівками

27 липня 2009, 16:24

Вихідними у Києві на Трухановому острові відгудів пляжний конкурс краси "Міс Мокра Майка".

"Тут 12 напівголих дівок зараз з'являться, хочете?" - під'юджував відвідувачів одного з пляжних барів ведучий Ігор Посипайко.

Цього дня 10 киянок, 1 дівчина з Дніпропетровська і 1 дама з Анголи змагалися за путівку на двох у Туреччину. Окрім того, переможницям обіцяли фотозйомку в популярному чоловічому журналі та можливість записати пісню на студії Дмитра Клімашенка.

Посипайко: Пустіть мене у цей квітник!

До складу журі конкурсу увійшли такі цінителі жіночої краси, як той самий співак Клімашенко, кліпмейкер Семен Горов, гонщик-випробовувач Олексій Мочанов та видавець Андрій Тараненко.

Горов і Тараненко танули на сонці у складі журі конкурсу
Клімашенко (по центру) обіцяв найкращій "Мокрій Майці" звукозапис у своїй студії (безвідносно до вокальних даних?)
Видавець Поляков (праворуч) - ще один шанувальник мокрої жіночої краси
Мочанова (ліворуч), здається, жінки у майках не надто зацікавили - не його стиль?

Також на вечірці виступило силіконове тріо "XS". Дівчата заспівали про силіконові мізки, а тоді пошкодували, що не вдягли майки. Вони б показали, як треба мокріти на камери.

"XS" теж не проти були роздягтися

Що ж до самого конкурсу, то спершу його засмаглі учасниці продефілювали в купальниках і на височенних підборах перед розваленим на травичці "глядацьким залом" і журі.

Потім конкурсанткам запропонували зняти верхню частину купального костюму і надягти білу маєчку. Під час другого етапу конкурсу - "Стрибки на скакалках" дами демонстрували "рівень вібрацій видатних здібностей", пише "Новая".

Дівчата стрибали на скакалці, демонструючи свої тілесні вібрації

Видно було, що дехто з дівчат тримав скакалку в руках ще в далекому дитинстві, а дехто стрибав з грацією юного гіпопотама, тож гомінке гуп-гуп лунало на дерев'яній сцені після кожного приземлення.

Але найяскравішою стала фінальна частина заходу під назвою "Замочи конкурентку". Учасниці змагань обливали одна одну зі шлангів, сідали на еротик-шпагати, граціозно і по-театральному заливали струмінь води собі під маєчку... Одним словом мокріли хто як міг.

Найяскравіший етап конкурсу - "Замочи конкурентку"
Дівчата поливалися зі шлангів
Сідали і падали на шпагат
Нагадаємо, конкурс називається "Міс Мокра Майка"
А не "Міс Перша Красуня"

В результаті переможницею конкурсу стала наймолодша учасниця "Мокрих майок" 17-річна блондинка Таня.

Найкращою "Міс Мокрою Майкою" стала 17-річна блондинка Таня
Таня

Крім путівки на Середземне море, студентка КІМО отримала абонемент у спортклуб і право стати обличчям популярного чоловічого "глянцю". Правда, лише тоді, коли їй виповниться 18.

Фото E-motion.ua, агентства PR Batteries, "Новой", "Світського життя"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали