Лобода готова бути Жанною д'Арк і їсти слабких чоловіків

27 липня 2009, 11:42
Співачка Світлана Лобода все ще відходить від серйозної травми ноги, але вже навчилася більш-менш нормально пересуватися.

У новому інтерв‘ю артистка зізналася, яких чоловіків готова з‘їсти, чому її закоханості майже завжди взаємні, і чому їй досі сниться померла бабуся.

Лобода запевняє, що любов для неї - необхідна складова нормального творчого процесу.

"Я постійно закохана людина: щоб писати музику, мені потрібно закохуватися, це відбувається дуже часто", - каже вона "Комсомольській правді в Україні".

При цьому Свєта зазначає: "У моєму житті невзаємного кохання майже не буває".

Лобода: "У моєму житті невзаємного кохання майже не буває"

Тут допомагає і статус співачки, але він же й заважає: незрозуміло, чому людина поруч - тому що їй подобаюся я як жінка чи як артистка, і це велика проблема. Тому знайти чоловіка, заради якого хочеться забути все на світі і зануритися у кохання, - складно", - пояснює зірка.

За словами Лободи, те, що сильним жінкам складно мати поруч людину сильнішу за тебе, вона вже обговорювала зі своєю колегою співачкою Лолітою Мілявською.

"Але їх не так багато і залишилося. Я вірю, що згодом ситуація зміниться і жінки знову стануть охоронницями вогнища, а чоловіки - здобувачами", - поділилася Свєта.

"Я виросла на фільмі "Віднесені вітром", і мені хочеться пережити таке ж кохання, що й у Скарлетт О'хара", - зізналася вона.

"Хоча поруч зі мною може бути тільки сильний чоловік, слабкого я просто з‘їм", - попередила Лобода.

"Слабкого чоловіка я просто з‘їм"

"Періодично такі мені зустрічаються, але або починається війна світів, або виявляється, що це не моя людина. Але я вірю, що коли-небудь я Його знайду", - додала співачка.

Також Світлана розповіла, що її друг і кліпмейкер Алан Бадоєв пропонував їй роль у кіно:

"Пропонував, але вона мені не підійшла, це зовсім не мій персонаж".

Водночас на питання, яку б роль Свєта погодилися б зіграти, вона відповіла:

"Гідну! (Посміхається.) Мені хотілося б зіграти Жанну д'Арк. Мені близький цей персонаж, який може надихнути людей повести їх за собою".

Лободі хотілося б зіграти Жанну д'Арк

А щодо нещодавньої прем‘єри стрічки "Джонні. Д", на яку потрапила і Лобода, то, на думку Свєти, фільм - нудний, навіть Джонні Депп його не врятував.

Як раніше писав ТаблоID, у кінотеатр співачка пришкандибала на милиці. Нагадаємо, недавно у Свєти стався розрив зв‘язок правої ноги. Виходи з цієї неприємності Лобода називає два: або лежати вдома 4-5 тижнів, або ходити на жахливі масажі, кричати і плакати від болю, але за тиждень встати на ноги.

"І якщо у понеділок вранці я не могла взагалі ходити, купила собі ціпок, мені було соромно ходити з цією милицею, і виступати я взагалі не могла, те пройшло п'ять днів, і я розумію, що завдяки інтенсивній терапії Андрія Борисовича, хірурга, який ставить на ноги циркових артистів, вже ходжу потихеньку", - ділиться співачка.

Взагалі ж Лобода називає себе великим трудоголіком: "Те, що я скасовую концерти, для мене неприємно. Я звикла до того, незалежно від настрою, самопочуття, особистого життя, треба працювати".

"Багато років тому, коли я працювала в групі "Капуччіно", у мене вмерла прабабка. Вона мене за життя дуже просила приїхати до неї на похорон. Я їй це пообіцяла. А тоді у мене був концерт, і я цього не зробила. Бабуся мені сниться донині. Я йду в церкву, ставлю свічки і знаю, що вона ображена", - ділиться Свєта.

За словами Лободи, артисти, помішані на своїй справі, як вона, часто обирають саме роботу в суперечливих життєвих моментах.

Тим не менше, вимушений постільний режим теж приніс Лободі свої плоди: вона трохи відлежалася ,почитала книги і написала пісню.

"І розумію, що травма ноги - не просто так. Напевно, треба зупинитися і подумати", - каже вона. Окрім того, зараз Свєта набирає нову команду і всіма своїми концертами займається сама.

Фото прес-служби Лободи, "Screen Media", "Бліка"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали