Кровосісі оголили сісі для Гілларі Клінтон

2 липня 2010, 14:28

У п‘ятницю до України прибула одна з найвідоміших зраджених дружин світового політикуму і нинішній держсекретар США Гілларі Клінтон.

І якщо до зустрічі із президентом Януковичем та міністром закордонних справ Грищенком Гілларі розраховувати могла, то на появу голих циць просто у центрі Києва вона навряд чи сподівалась.

Тим не менш, саме так вітали дружину Білла Клінтона панянки з жіночого руху "Femen". Дівчата, які розкрутилися на "голобюстових акціях" і "кровосісях" прем‘єра Азарова, вирішили звернутися до Гілларі по захист і допомогу.

"Із приходом нової влади на чолі з Віктором Януковичем в Україні утискають права жінок..," - волали у листі до Клінтон феменівки-кровосісі.

"Як президент, так і прем'єр дозволяють собі сексистські висловлювання стосовно жінок, демонструючи свої архаїчні політичні погляди на роль жінки в суспільстві", - жалілися дівчата далі.

Також голоциці дівчата згадали про те, що в Україні з боку влади здійснюється тиск на демократичні інституції, громадські організації та ЗМІ, у країні процвітає корупція і цензура.

"Ми просимо Вас при особистій зустрічі з Віктором Януковичем пояснити йому, що жінки мають бути не лише на кухні, але й у суспільному житті та політиці. Дайте Миколі Азарову урок демократії: поясніть йому, що в основі реформ лежать консолідовані зусилля обох статей", - просили феменівки.

А наостанок дівчата зазначили: "З патріархальними поглядами нинішніх лідерів демократична Україна приречена на крах".

За матеріалами "FEMEN"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали