Зіркові попи, щиколотки і плечі тонуть у тату. ФОТО

16 липня 2010, 16:48

Роки два тому ТаблоID вже роздивлявся татуювання зірок українського шоубізу і політикуму. Однак, аби впізнати знаменитість по малюнку на тілі, пропонуємо ще раз переглянути тату декого з них.

Лопатку співачки Анастасії Приходько прикрашає велика буква "А", яка ні на мить не дає засумніватися, на чию честь зроблено малюнок, пише "Комсомольська правда в Україні".

Друге тату Настя зробила під враженням від роботи над кліпом "Мамо" для "Євро бачення-2009". Тоді гримери настільки гарно розписали тіло співачки візерунками, що один з них Настя вирішила перетворити на тату на плечі.

Спину телеведучої Тетяни Гончарової обліпили комахи: бабка, богомол, жук-рогач, цвіркун, оса та інші комахи.

"Я не відношуся до тих людей, які набивають тату в якості оберега або якогось символу. Комах я просто люблю, тому й обрала їх для себе. Вважаю, що вони - найдосконаліші істоти на землі. Картину на спині робила півтора роки, і, гадаю, вона ще не закінчена...", - каже Таня.

Практично всю ліву сторону свого тіла розмалювала телеведуча Кульбаба. На Валерії Крук квітнуть фантазійні візерунки з лілій та орхідей. Глибокий сенс у ці тату жіночка не вкладає - просто гарно.

А от шоумен Андрій Джеджула пошкодував про те, що свого часу набив тату. Два роки тому він на прохання екс-коханої Санти зробив на щиколотці малюнок з її ім'ям.

Та коли пара розсталася, Джеджула вирішив позбутися спогадів про колишню. Йому довелося помучитися, щоб змінити тату. Тепер на нозі в Андрія малюнок із власними ініціалами у візерунках.

Популярна у 90-х співачка Ольга Юнакова на час пропала зі сцени й екрана телевізора - присвятила кілька років родині. А потім з'явилася знову і здивувала великим тату на руках.

"Не повірите - все почалося з маленького сонечка на нозі. Мій коханий робив тату, і я за компанію захотіла теж. Моє сонечко - це просте втілення гарного настрою. Я взагалі за позитивні малюнки, мені не подобаються на людях різні черепи, кістяки", - каже співачка.

А потім Оля увійшла в раж і прикрасила ліву руку смисловим орнаментом: "На руці у мене багато тату, у них зашифровані символи добра і мудрості - змія та риба".

Так само є сонечко і на тілі директорки конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт" Ганни Філімонової, писала колись "Дуся". Його Аня пестливо називає "мужик-сонце".

Телеведучий та блогер "Української правди" Костянтина Стогній тату десантника зробив ще під час служби.

А телеведуча Василіса Фролова набила собі на шиї малюнок, який давно сидів у неї в голові. Якогось конкретного смислового навантаження він не несе. Татуювання Вася зробила спонтанно в Англії.

Так само нічого такого не значить кельтський малюнок на нозі нареченої телеведучого Савіка Шустера Ольги Невської. Ще у 1996-му Оля зробила це татуювання, аби візуально подовжити ногу

Ну і нагадаємо про кілька вже давно засвічених, але від того не менш улюблених, тату

Так співачка Світлана Лобода прикрасила поперек мудрим візерунком, який символізує, за словами співачки, щастя, успіх і добробут.

Інша "ВІА-Гра" Надія Мейхер помістила на собі одразу кілька малюнків. Один з них - палаюче серце, повите терновим вінком. За словами майстрів тату, цей візерунок символізує владу над чоловіками.

А за якийсь час на стегні співачки з'явилося продовження цього тернистого шляху. Надя зізнається, що робила малюнки, коли розійшлася з батьком свого сина.

Шоумен Антін Мухарський впевнений:

"Тату треба робити тільки для себе, а не для того, щоб здивувати інших. Багато дівчат цим грішать, особливо влітку - хочуть когось здивувати на пляжах. Я вважаю, що перші тату людина може робити не раніше 35 років, коли вона точно усвідомлює, що їй хотілося б на собі бачити, які символи і які смисли".

До речі, своє перше усвідомлене тату чоловік Сніжани Єгорової зробив саме у 35, а потім вже втратив лік малюнкам.

"У мене всі символи об'єднані в композиції. А улюблена - козак Мамай на правій руці", - каже Антін. Поруч з Мамаєм на ньому маячить образ індіанця.

Найтатуйованішим рокером на "української сцени" можна вважати Шона Карра. Зять екс-прем'єр-міністра Тимошенко свій перший малюнок зробив у 25. Зараз на його тілі чимало тату.

На правому плечі - череп, який розриває шкіру, на лівому - джокер, на честь улюбленої пісні "Ace of Spades" групи "Motorhead", де є рядок "And dоn't forget the joker".

На ребрах Шона ожив кадр із фільму "Чужий", а з серця, як каже сам музикант, "виїжджає сталевий друг "Harley".

До речі, у дружини Карра Євгенії Тимошенко теж є тату на спині, яке дуже подобається рокерові. А після весілля з Женею на тілі Шона з'явився ще один малюнок - латинські букви "EC" - ініціали його жінки.

Фото Proryv agency, "MAXIM", "Дусі", "На всі 100", "Бліка", "Гламурчіка" та з сайту гурту "DVS"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали