Білик сходила з сином на лінійку, а її колишній збирався в універ

1 вересня 2010, 16:08

На перше вересня до навчальних закладів повертаються не лише школярі, а й їхні батьки та прості колишні випускники. Зірки винятком не стають. Так, скажімо, співачка Ірина Білик проводжала на День знань свого сина Гліба, а її колишній - Дмитро Коляденко збирався підтримати сина-першокурсника, але вже не у школі, а в університеті.

Ірина Білик 1-ше вересня, як вона зізналася у коментарях "E-motion", обожнює. Співачка, за її словами, щороку супроводжує сина Гліба до школи. До речі, цієї осені Гліб пішов у 6-ий клас, а Іра збиралася обов'язково піти з ним на святкову лінійку.

"Люблю це свято, 1-ше вересня - найкращий день з усього навчального року. Нічого не потрібно вчити, іди з квітами, підкуповуй посмішками вчителів", - сміялася Білик.

Такою була Білик-школярка

"Мій син цього року планує зайнятися баскетболом. Саме фізкультура йому подобається найбільше, адже у спортзалі можна пограти в баскетбол. Водночас він не збирається кидати уроки гітари, вони йому дуже подобаються", - зауважила вона.

Син Іри Гліб перейшов вже у 6-ий клас

Тільки найсвітліші спогади про шкільний період життя залишилися у солістки групи "NikitA" Даші Астаф'євої. Плейбой-гьорл любила вразити однокласниць своїм виглядом.

"Я у дитинстві дуже любила 1-ше вересня. Завжди святково вдягалася, і батьки урочисто вели мене до школи. Усе це дійство супроводжувалося радісним передчуттям нових подій і знайомств. Тож тепер я по-доброму заздрю тим, хто сьогодні вирушив у школу..," - запевнила Даша.

Астаф'єва і у школі любила покрасуватися

А от для співачки Світлани Лободи День знань асоціюється не з найліпшими спогадами: "Для мене 1-ше вересня - це жахливе свято. Згадую, як мама зранку під час підготовки до першого навчального дня сильно зав'язувала мені хвостики, а я цього дуже не любила".

В результаті, коли Свєта прийшла до школи, то розпустила коси:

"Мама, побачивши це, була дуже засмучена моїм учинком. А мені подобалася свобода в усьому, я не любила й не люблю незручностей".

Мама намагалася зробити зі Свєти пай-дівчинку. Та не вийшло

Тим часом хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко у школі почувався, як у воді.

"Для мене школа була другим домом. Дуже любив учитися, і взагалі, я був дуже скромною і тихою дитиною. Але це не заважало мені перебувати в центрі уваги", - запевнив він.

"Я навчався добре, за що одержував дорогі подарунки від своїх батьків. Наприклад, батько в мене був "начальником радянського будівництва", і в нього була можливість часто бувати за кордоном. Тому у мене першого з'явилися модні кросівки і джинси", - похизувався екс Білик.

Коляденко: "Я був дуже скромною і тихою дитиною"

До слова, у середу син Коляденка пішов в університет. А Дмитро як батько обіцяв бути разом з ним.

Скидається на те, що найбільше перейнявся шкільним духом співак Віталій Козловський. Він досі щороку на різдвяні свята намагається потрапити до рідної школи.

"Школа - це рідний дім, мені іноді хочеться до неї повернутися. У мене з'явилася традиція: щороку на різдвяні свята я приїжджаю у Львів і збираю своїх однокласників та вчителів", - розповів Віталік.

Як каже артист, школа дала йому насамперед освіту, а також поняття дружби та взаємодопомоги:

"Пам'ятаю, як ми всі дружно списували одне в одного на контрольних і самостійних роботах і отримували хороші оцінки... У нас був дуже дружний клас: якщо прогулювали, то разом, якщо списували, то теж разом. І зараз ми спілкуємося, телефонуємо одне одному, а коли я приїжджаю у Львів, то зустрічаємося".

Козловський досі збирає однокласників

Цікаво, чи знає Віталік, що подекуди у Європі така "дружба" з переписуванням вважається неподобством.

А ще Козловський зізнався, що любив своїх учителів.

"Щоправда, якось ми всім класом вирішили пожартувати над нашою новою вчителькою історії, підклавши їй на стілець кнопки. Вона це побачила, і після цього випадку весь час ставилася до нас дуже суворо", - додав співак наостанок.

Фото "Сегодня", "Дусі", "XXL мужской размер" від "Secret Service" і фото "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали