Козловський з подругою Могилевської показали стриптиз

6 жовтня 2010, 15:32
Співак Віталій Козловський додає у своє відео все більше оголеності. Цього разу в новому кліпі Віталіка можна буде побачити не лише його торс у форматі "ню", а й справжній стриптиз. Правда, на жаль, лише жіночий.

Днями співак відзняв кліп на пісню "Надо любить", пише "Gazeta.ua".

За тиждень до зйомок було проведено кастинг, на який злетілося близько 200 дівчат. З-поміж усіх обрали 15 панянок. А для претендентки на роль головної героїні кліпу був окремий критерій - вміння танцювати стриптиз.

Козловський відбирав стриптизерку з-поміж 200 дівчат

Втім, як запевняє прес-секретар Козловського, стриптиз у кліпі буде не вульгарним, а красивим танцем, який і закладений в основу сюжету.

Натомість під час виконання тієї ж пісні, але вже десь на сцені, глядачі жодного стриптизу від Козловського і його партнерки по кліпу не отримають. Мовляв, існують певні норми моралі, та й на концерти Віталіка приходять люди різного віку.

Віталік обіцяє обійтися без вульгарності

Загалом же, за словами Козловського, у його кліпі він хоче показати справжнє життя, тому співака одягли у вбрання з дірками.

Режисером кліпу стала стиліст Ольга Навроцька.

Козловського вбрали по-життєвому
І, як і у житті, Віталік доводив дівчину до сліз

"Мені просто дуже подобається знімати саме історії. Це буде маленьке кіно на 3,5 хвилини, де буде все: і любов, і драма, і сварка, і примирення, і палкі поцілунки", - сказала Навроцька, яка товаришує з Наталею Могилевською.

Нову відеороботу Козловського, а головне черговий кліп українського артиста зі стриптизом, можна буде побачити вже у середині жовтня.

От тільки в ліжку Козловського опинилася не стриптизерка

Фото прес-служби співака та фото з сайту "E-motion"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали