"ВІА Гра" відгуляє ювілей з екс-солістками. Історія у ФОТО

7 жовтня 2010, 16:51

Незабаром у Києві група "ВІА Гра" збереться ледь не усіма складами, у яких існувала за всю свою історію. З нагоди 10-річчя гурту тріо відбуде великий сольний концерт у столиці і запросить на сцену своїх колишніх учасниць.

"З "ВІА Гри" вийшли і королева краси України (Христина Коц-Готліб), і телеведучі (Віра Брежнєва і Надія Мейхер), і навіть домогосподарки (Ольга Корягіна), але співати мають співачки. Тому ми запросили приєднатися до нас на сцені Олену Вінницьку - вона наш первісток, ми нею дуже пишаємося. А також - Віру Брежнєву, Світлану Лободу, і ще буде Валерій Меладзе", - сказав продюсер колективу Дмитро Костюк, пише "Сегодня".

Нинішній склад гурту "ВІА Гра": Альбіна Джанабаєва, Єва Бушміна і Надія Мейхер

А от Ганни Седокової на концерті 6-го листопада не буде.

"Вона воліє спілкуватися з нами за посередництвом інтернету, робить якісь заяви. Нам це незрозуміло, ми б теж її хотіли бачити", - знизав плечима Костюк, пише "Комсомольська правда в Україні".

Найперший зірковий склад "ВІА Гри": Надія Грановська та Олена Вінницька

"У нас будуть виступати тільки артистки, які зробили успішні сольні кар'єри. Тих, кого немає у списку, я співачками поки назвати не можу. Інших можна буде побачити в іншій ситуації і в іншій якості, скажімо на моєму похороні. Гадаю, там зберуться всі", - своєрідно пожартував на прес-конференції другий продюсер групи Костянтин Меладзе, пише "Комсомолка".

Нагадаємо, за всю історію "ВІА Гри" у колективі побували 12 солісток:

Олена Вінницька
 Надія Мейхер-Грановська
Тетяна Найнік
 Ганна Седокова
Віра Брежнєва
Світлана Лобода
 Альбіна Джанабаєва
 Христина Коц-Готліб
Ольга Корягіна-Романовська
 Меседа Багаудінова
Тетяна Котова
Єва Бушміна

Фото "Maxim", Дмитра Перетрутова, "EGO", "Playboy", "MAX", "E-motion", "Stars Time"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали