Медведєв нагородив шпигунку, а вона роздяглася. ФОТО

19 жовтня 2010, 12:47

Учасниця російсько-американського шпигунського скандалу Анна Чапман роздяглася для чоловічого глянцю. Дівчина показала, за що її прозвали агентом "90-60-90".

Нагадаємо, у червні ФБР затримало групу американців. Їх звинуватили в тому, що вони є агентами іноземного уряду, а також задіяні у схемах відмивання грошей. Пізніше Міністерство зовнішніх справ Російської Федерації визнало, що майже всі затримані "американці" насправді - російські громадяни. Серед них була і Анна Чапман.

Відтоді фотографії молодої жінки облетіли Інтернет. А тепер Чапман і поготів вирішила роздягтися для чоловіків. Аня знялася в еротичній фотосесії для листопадового номера журналу "Maxim".

А відповідаючи на питання, які чоловіки їй більше до вподоби, шпигунка сказала:

"Спокушання, так само як любов і дружба, скрізь однакове. Більшість чоловіків діляться на три категорії: примітивних, котрим потрібний лише секс; розумніших, які хочуть, щоб їх любили; і остання група - ті, хто не лише хочуть бути коханими, їм ще потрібно, щоб ця любов була найбільшим і найпрекраснішим почуттям у твоєму житті. З такими складніше за все, але це моя улюблена категорія".

До слова, президент Росії Дмитро Медведєв вручив державні нагороди висланим з США розвідникам, пише "Экспресс-газета".

Фото "MAXIM"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали