Монро вірить у чортів, відьом і нищівний погляд Могилевської

26 жовтня 2010, 12:19

Травесті-діва Монро вірить у нечисту силу, містичний погляд Могилевської і в те, що ніколи не стане Бараком Обамою.

Про те, як відома білявка-гультіпака ставиться до Хелловіна, завсідниця гламурних тусовок розповіла в інтерв'ю "E-motion".

"Я чудово ставлюся до свята Хелловін, адже це одна з небагатьох ночей у році, коли люди згадують, що існує момент перевтілення. Кожен може зробити макіяж і увійти в потрібний образ. Хелловін - це хороший плацдарм для втілення своїх найпотаємніших фантазій. Ви можете стати як сексуальної медсестрою, так і Фредді Крюгером", - каже Монро.

Для Монро Хелловін - свято душі й тіла

Так, за словами травесті, вона приміряла вже чимало образів: "Свого часу я була сексуальною медсестрою, яка бігає з бензопилою і шматує всіх навколо, потім була Королевою павуків. Взагалі, ким я лише не була".

"...У моєму життєвому арсеналі, напевно, вже тисячі образів. Я можу спокійно перевтілитися у бешкетну стриптизерку Лауру чи Ельвіру - Володарку темряви. Все це робиться дуже просто, за допомогою перуки, костюма, високих ботфортів і оголеного тіла", - додає вона.

А от постати у чоловічому образі Монро, яка за анатомічними ознаками є чоловіком, навряд чи коли-небудь схоче.

"Я вважаю, якщо мені це нецікаво, то, відповідно, це буде нецікаво всім. Я не перевдягнуся в чоловічий образ тому, що мене це не приваблює. Я краще буду Памелою Андерсон із восьмим розміром грудей, ніж Бараком Обамою", - пояснює травесті.

Торік на Хелловін Монро була Королевою павуків

Також, як зізнається Монро, вона абсолютно не вірить у забобони. І до того, що, буває, містичні ролі, як у стрічках "Майстер і Маргарита" чи "Вій", можуть позначитися на долі людини, травесті ставиться філософськи:

"Усе залежить від твоєї налаштованості на певний образ: якщо ти в це віриш, то з тобою обов'язково трапиться якась потойбічна історія, а якщо ти до всього ставишся легко, як до гри, нічого з тобою не станеться. Єдине - під ранок п'яна припхаєшся додому, роздягнешся і знімеш перуку до наступного Хелловіна".

Втім, білявка, за її словами, навряд чи коли-небудь стала б перетворювалася на відомих політичних діячів минулого століття:

"...Марію Медичі або Жанну Д'Арк, у яких була доволі складна доля. З історичними персонажами краще не ризикувати, бо не відомо, що з ними насправді відбувалося".

Травесті не хотіла б бути Марією Медичі або Жанною Д'Арк

А ще Монро вірить у нечисту силу: "Так, я вірю, що є чорти, відьми, тим більше, "Битву екстрасенсів" нещодавно подивилася. Я регулярно зустрічаюся з людьми, від яких іде сильна енергетика".

Так, дуже потужним і непростим вважає Монро погляд співачки Могилевської.

"Можу навести елементарний приклад: дуже виразний, нищівний погляд у Наташі Могилевської. Вона може так подивитися, що під цим поглядом хочеться одразу ж швиденько ретируватися. Я теж можу поглядом "на х***" посилати, та намагаюся цього не робити", - запевняє травесті.

Наостанок Монро дала пораду, як підготуватися до Дня усіх Святих.

"Я теж можу поглядом "на х***" посилати"

"Потрібно підходити креативно до вибору костюма на Хелловін. Купуєте кілька рулонів багаторазового скотча, обмотуєте себе і стаєте схожими на мумію, яка трохи перележала в розчині", - каже Монро.

"Ще з себе можна зробити бомжа, теж цілком актуальний образ. Минулого року мене підкорили два хлопці, які одяглися в молодих людей кінця 90-х: малинові піджаки, спортивні штани й кашкети виглядали відмінно", - згадує вона.

Одним словом, Монро радить не бути банальними.

Фото "E-motion", "Дусі" та з сайту Монро

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали