До голого Чарлі Шина приходила в гості порнозірка?

28 жовтня 2010, 12:46

Встановлено особу таємничої гості актора Чарлі Шина, яка з переляку замкнулася у вбиральні готелю під час його "голого дебошу".

Як виявилося, тієї ночі у номері Шина у нью-йоркському готелі знаходилася не повія, а порнозірка. До слова, жіночку дуже засмутили припущення ЗМІ про її приналежність до найдавнішої професії, повідомляє "TMZ".

22-річна Крістіна Волш відома в галузі кіно для дорослих як Капрі Андерсон. Жіночка познайомилася з Чарлі Шином у барі готелю, а тоді погодилася повечеряти з актором, чотирма іншими жінками та трьома чоловіками.

Зі слів джерела, наближеного до Волш, тієї ночі вона "вкрай злякалася" Шина. Як розповідала друзям Крістіна, саме вона вирішила викликати службу безпеки готелю, бо була "нажахана".

Як відомо, в тому ж готелі мешкала і друга дружина актора Деніз Річардс. Вона навіть зазирнула на вечерю до екс-чоловіка, проте швидко пішла. Саме Деніз пізніше супроводжувала свого колишнього до лікарні на психіатричне обстеження.

Чарлі Шин нажахав порноактрису

Актриса радіє, що їхні з Шином донечки Лола та Сем надто малі, аби прочитати в інтернеті про татові пригоди, пише "The Showbiz Spy".

"Вони не знають, що сталося. Дякувати Богу, наші дівчата досить малі - їм п'ять та шість. Знаєте, я зроблю все, що від мене залежить, аби вберегти їх від певних речей. Тож сьогодні вони сходили з мамою на кілька інтерв'ю, сходили за покупками, сходили до зоопарку, вони насолоджуються (перебуванням) у Нью-Йорку", - сказала Річардс.

Нагадаємо, у вівторок "швидка" забрала Чарлі Шина просто з готелю. Причиною госпіталізації стала "можлива інтоксикація", або ж, за версією речника актора, "алергічна реакція".

На момент приїзду поліції Шин був голий, у номері панував безлад, який оцінили у 7 тисяч доларів.

Фото "Reuters" та warezrocker.net

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали