Гайтана понарікала на свою еротичну фотосесію

8 листопада 2010, 11:10

Співачка Гайтана досі пам'ятає свій перший досвід відвертої фотосесії. Причому спогади у зірки лишилися не найкращі.

Про те, чи готова Гайтана роздягтися повністю ,а також про відверту фотосесію під час вагітності Гаєчка розповіла у свіжому інтерв‘ю.

"Я вдячна природі за ту зовнішність, якою вона мене наділила. У мене, як і у будь-якої людини, є свої недоліки, та вони не такі значущі, щоб про них говорити. Мене багато хто вважає дуже привабливою, і я з ними не сперечаюся", - зізналася Гайтана "E-motion".

Гайтана вдячна природі за зовнішність, а на недоліки не нарікає

Втім, попри високу думку про свою зовнішність, Гайтана не готова показувати широкому загалу своє тіло повністю оголеним.

"Ні. Мені є чим здивувати глядача і слухача. Мій голос, моя музика значно яскравіше розкажуть про мене, ніж оголене тіло", - сказала вона, відповідаючи на питання про готовність оголитися повністю.

Повне "ню" Гайтана поки показувати не хоче

Та й перший свій досвід еротичної фотосесії Гайтана вважає не дуже успішним:

"Маючи не надто вдалий досвід еротичних фотосесій, я зрозуміла, що фотозйомки такого характеру у нас у країні робити якісно і професійно вміють одиниці".

Вперше Гайка пішла на відверту фотозйомку для чоловічого глянцю рівно три роки тому.

"Це була моя перша фотосесія такого характеру. Я погодилася взяти участь, тому що було насправді цікаво спробувати себе в такому проекті", - згадувала вона.

"На майданчику все було чудово, прекрасна команда, чудовий фотограф. Я поїхала задоволена. Але коли побачила, що вийшло в результаті після посту, була неприємно шокована. Мене змінили до невпізнання", - зітхала співачка.

Гайтана вважає, що найбільш значущий мінус тієї фотосесії - "жахливий Post production фотографій".

Гайтана не любить свою першу еротичну фотосесію з мікрофоном, колонками і роялем

"З плюсів - це, звісно, досвід і розуміння того, що більше на такі експерименти я не піду", - додала вона.

Втім, зовсім від експериментів темношкіра артистка відмовлятися не стала. Так, на питання. Чи погодиться вона у майбутньому знятися вагітною, з оголеним животиком, Гайтана відповіла:

"Коли настане час про це подумати, я обов'язково подумаю - зніматися з животиком чи не зніматися. Але мені чомусь здається, що під час вагітності мені на думку спаде щось значно оригінальніше, ніж такі схожі фотографії майбутніх мам".

Співачка вигадає щось крутіше за зйомки ню вагітною?

Фото "E-motion" та "XXL Мужской размер"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали