Лобода з травмою і відьмочка Фріске привідкрили груди

3 грудня 2010, 15:20

Спокусник-кліпмейкер Бадоєв у грудні фігурує у фотосесіях не лише з Могилевською і Брежнєвою. У черговому номері популярного чоловічого журналу Алан знявся і зі своєю подругою Світланою Лободою, і з російською "відьмочкою" Жанною Фріске.

Світлана Лобода велику кількість коханців у ліжку не сприймає. "Надаю перевагу відбивати єдиний ритм з одним серцем, і тоді потреби у кількох додаткових коханцях не виникне", - сказала Свєта у коментарі "XXL мужской размер".

А ще Лобода надає особливу роль нічному часу доби.

"Одразу приходять на згадку слова однієї актриси, яка казала: "Чоловік засинає з великою артисткою, а прокидається зі мною". На щастя чи на жаль, артист дійсно надягає свій образ, як костюм вихідного дня, і деколи він так щільно до нього приростає, що стає другою шкірою. І лише ніч, оголюючи справжню сутність, обнулюючи, відбиває початок нового дня", - впевнена Лобода.

До слова, співачку Жанну Фріске виманити з Росії було не так вже й просто. Втім, артистка, яка зіграла відьму Алісу у блокбастері "Нічна варта", не лише приїхала спеціально заради фотозйомки, а й поділилася деякими міркуваннями.

Так, Фріске знає, що без любові було б надто нудно.

"Люблю прокидатися і бачити очі коханої людини", - сказала вона. Коли ж співачку попросили прокоментувати фразу про те, що у ліжку може бути необмежена кількість коханців, якщо їхні серця б'ються в унісон, вона засміялася.

"Відразу спадає на думку чудова Хелен Роуленд: "Легше утримати півдюжини коханців, які не впевнені у твоїх почуттях, ніж одного, який вже у них впевнений", - резюмувала Фріске.

Фото "XXL мужской размер"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали