Кровосісі роздяглися у "Тимошенківських місцях"

Понеділок, 31 січня 2011, 12:38

У перелік останніх новин від жіночого руху Femen входить голий променад імені екс-прем‘єра Юлії Тимошенко та посиденьки за пельменями з відомим інтернет-блогером Артемієм Лєбєдєвим.

"По Тимошенківських місцях" активістки пройшлися у Дніпропетровську. Кровосісі провели мономітинг "у знакових місцях у житті й діяльності Юлії Тимошенко".

"Рух Femen акцентує увагу на тупикових реаліях української політики. Вільнодумні громадяни намагаються втекти від паханату Януковича, але потрапляють в обійми псевдоопозиції, лідери якої ідентичні за своїм світорозумінням і способом життя тій мр***зі, проти якої вони нібито борються", - йдеться у повідомленні прес-служби "феменівок".

З вимогою "Україні - справжню опозицію!" активістки й надалі роздягаються на морозі.

Кровосісі роздяглися у Дніпропетровську 
 Цей мономітинг був присвячений "апазіціі" та леді Ю
 

 

 
 
 

А на тому тижні, Femen "прийняли на груди авторитета інтернет-простору Артемія Лєбєдєва". Нагадаємо, торік Лєбєдєв презентував дівчатам їхній фірмовий "цицькознак".

Зустріч, кажуть, пройшла у теплій дружній обстановці. Артемій був у доброму гуморі й проковтнув подвійну порцію пельменів. Окрім того, Лєбєдєв придбав фірмові футболки і кухлі "кровосісь", прикрашені його ж авторським логотипом.

Феменівки зустрічали хлібо-цицьками...
 ...блогера Артемія Лєбєдєва
 
 
 

Фото прес-служби Femen

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів