Олігарх Корогодський нюхав і спускав штани з мільйонерами. ВІДЕО

9 лютого 2011, 15:42

З десяток київських мільйонерів зняли труси і крутили хулахуп на причинному місці. Так столичні багатії вирішили привітати друга пахабним кліпом.

Не так давно відзначив 50-річний ювілей один з найбагатших людей в Україні Олександр Меламуд - співвласник ТРЦ "Dream Town", колишній співвласник ТЦ "Глобус" та мережі магазинів "Lee Cooper Jeans".

На власному сайті Меламуд розмістив свій девіз "Я мужик завжди піддатий, товстий, лисий, бородатий". Певно, за всі ці грані особистості друзі-товариші Меламуда й готові були зняти для нього труси.

Ініціатором створення кліпу "Lady Gaga пародія Mood Romance" виступив буцімто київський мільйонер-фрік Гарі Корогодський, пише "Газета по-киевски" з посиланням на http://patron-kell.livejournal.com/ и training.com.ua. В розробці ідеї кліпу Гаріку допоміг відомий український медійник Андрій Урумов.

Кліп зняли не простий, а фріково-стьобний, з чималою долею пахабщини й непристойностями. Персонажі відео лаються, безперервно роблять непристойні жести і рухи тілом, публічно випорожнюються і "грають у гумові ляльки", знімають труси і крутять хулахуп нібито на статевому органі.

Але основна "родзинка" в тому, що в кліпі знялися "рядові київські мільйонери" і сам винуватець торжества.

Ролі у кліпі виконали: Олександр Меламуд, Гарік Корогодський, Михайло Шпільман, Юхим Гологорський, Олександр Городецький, Марк Шапіро, Дмитро Сандлер, Роман Гологорський, Михайло Голубицький, Олександр Кац, Роман Бліндер, Олена Воровская.

ДИВІТЬСЯ КЛІП:

Відео з Rutube.ru

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали