Донька Рейгана знялася "ню" у 58 років

19 травня 2011, 12:14

Донька екс-президента Сполучених Штатів Рональда Рейгана роздяглася для глянцю.

Колишня зірка "Playboy", 58-річна Патті Девіс цього разу продемонструвала свої принади на сторінках журналу "More", пише "The Daily Mail".

Патті, яка зналася з наркотиками з 15 років, усерйоз взялася за своє здоров‘я та фігуру лише ближче до 30.

"Я мала дуже чітке уявлення про те, кого я хочу бачити в дзеркалі, та це був довгий шлях", - каже вона.

58-річна Патті Девіс продемонструвала тіло на сторінках журналу "More"

Тодішнім кумиром Девіс була бодібілдер Ліза Лайон. Місяцями виснажуючи своє тіло тренуваннями, Патті мріяла про те, що колись і вона стане гідною того, аби так само позувати оголеною.

"Тіло, яке я колись зневажила, яке я руйнувала наркотиками, тепер стало моїм лікарем", - згадує донька політика.

У 1994-му році Патті запросили знятися для "Playboy". На той момент їй було 42, удвічі більше років, аніж більшості моделей журналу.

Сімейний портрет 1985-го року. Рональд і Ненсі Рейган по центру, а Патті - праворуч у білому

"Я прагнула того, що уявляла собі всі ті роки, і я не бажала йти на компроміси. Я усвідомлювала, що через мою репутацію бунтівної "першої доньки" – хоча в той час мій батько не був на посаді – мене критикуватимуть за зйомки в "Playboy", але мені було байдуже", - каже вона.

"Я зробила це не задля того, аби наплювати на своїх батьків, я зробила це заради себе самої. Це було моє коло пошани. Стояти оголеною перед усім світом у той час, як було дивом навіть те, що я досі є в цьому світі", - говорить Патті.

Патті роками не спілкувалася з родиною, помирившись із нею лише перед смертю батька, який страждав на хворобу Альцгеймера

На повторення свого тріумфу жінку надихнув її тренер з кікбоксингу, який зауважив, що зараз вона виглядає краще, ніж за часів тієї зйомки.

Нині наполеглива праця над собою для Патті є настільки ж звичною та природною річчю, як і чистка зубів. Єдине хірургічне втручання, яке вона собі дозволила – то була підтяжка обличчя у 50 років, зізнається доня Рейгана.

Фото журналу "More", Reuters, The Associated Press

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали