Як Періс Хілтон у Києві "рятували" від Кровосісі. ВІДЕО

12 вересня 2011, 13:09

На прес-конференції у Києві перед приїжджою світською дівою Періс Хілтон трусила цицьками українська активістка.

Представниця жіночого руху "Femen" відчайдушно спробувала зірвати прес-конференцію, присвячену конкурсу "Міс Україна-2011".

"Дівчина-готель", як жартома назвала її пізніше Ксенія Собчак, запізнилася на прес-коференцію у палаці Україна майже на годину.

Періс Хілтон вибачилася, мовляв, її рейс затримали, і вона прилетіла набагато пізніше, ніж збиралася. Також вона дві години обирала сукню, робила мейкап та зачіску.

Періс Хілтон у Київ доїхала, але із запізненням

Прес-конференція у Києві, мабуть, запам’ятається Періс Хілтон надовго. Адже захід ледь не зірвала представниця руху "Femen", яка вибігла перед учансиками прес-конференції та почала рвати на собі одяг.

Активістка жіночого руху топлес кричала: "Модель, не іди в бордель". Проте охоронці швидко зреагували та випхали активістку на вулицю.

Як згодом зауважила "феменівка" у своєму блозі на "Українській правді", вона виступила "проти б***дсько-сутенерської природи українського модельного бізнесу".

"Конкурс "Міс України" є ніщо інше, як осінній м'ясо-молочний ярмарок для олігархів-засновників, неупереджених суддів, шановних гостей і іншого хтивого наброду, охочого до наївної української "свіжини", - зазначила "Кровосіся".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Попри інцидент з напівоголеною феменівкою Періс зберегла спокій і продовжила розповідати про свої враження від України.

Між іншим, скандальна білявка, яка приїхала до України вперше, запевнила, що була приємно вражена гостинністю українців. Вона розповіла, що працює над своїм альбомом і, можливо навіть, приїде в Київ на гастролі.

Що ж до суддівства на конкурсі, Періс зауважила:

"Це буде важкий вибір, українські жінки божественні. Я ніколи не брала участь у подібних конкурсах, адже з підліткового віку працювала моделлю, потім зайнялася бізнесом. Я дуже щаслива бути у складі журі".

Як пише "Сегодня", спадкоємиця імперії "Хілтон" літає по світу під псевдонімами, тільки бізнес-класом і сидячи біля вікна. Разом із білявкою прилетіли її менеджер, охоронець, перукар, стиліст і навіть особистий біограф.

У свій київський номер Хілтон замовляла 10 видів сандвічів, кока-колу, чай, каву, декілька десертів, фрукти та овочі...

У Києві Періс зупинилася у президентському номері одного зі столичних готелів.

У гримерці Періс забажала мати ліжко, дзеркало у повний зріст, свічки, квіти, тостер, їжу і напої, мобільний та інтернет-зв'язок, а ще – аби грала приємна музика. Також Хілтон захотіла 10 видів сандвічів, кока-колу, чай, каву, декілька десертів, фрукти та овочі.

Організатор конкурсу Олександр Онищенко так і не дав конкретної відповіді про те, скільки коштував йому приїзд Періс Хілтон. Чолов‘яга перевів тему з грошей на благочинність, мовляв, головне, що дітям на дитмайданчики грошей назбираємо.

Як відбувався протест "проти б***дсько-сутенерської природи українського модельного бізнесу", дтивіться нижче:

На прес-конференції із Періс Хілтон активістка "Femen" топлес протестувала проти "б***дсько-сутенерської природи українського модельного бізнесу"
Втім, протест тривав не довго
"На захист" Періс рвонула Вікторія Якушева, яка колись співпрацювала з Українським тижнем моди, а тепер працює на Онищенка
Феменівку "заламали"
І виштовхали надвір

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Відео з блогу активістки Олександри Шевченко

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали