Дружині Януковича не показали пеніси і "поставили діагноз" по рінгтону

14 жовтня 2011, 17:36

Судячи з рінгтону мобільника, у дружини президента Віктора Януковича тонка душевна конституція. Імовірно, саме тому актори в Донецьку вирішили не показувати їй свої статеві члени.

З несподіваною цензурою зіткнулася в Донецьку балетна трупа празького Національного театру. Актори взяли участь у фестивалі "Зірки світового балету", який патронує перша леді, з постановкою "Сон Марії", пише radio.cz

Чеським танцівникам не дали завершити виставу відповідно до задуму хореографа Петра Зускі. У фіналі чоловіки мали залишитися на сцені повністю оголеними. Але перед донецькою публікою вони неочікувано постали у спідній білизні.

Кажуть, що змінили авторський задум, щоб догодити Людмилі Янукович, яка чоловічий стриптиз буцімто не дуже любить. Принаймні так каже журналістка з Донецька Тетяна Заровная, яка побувала на виставі.

Щоб догодити Людмилі Янукович, яка чоловічий стриптиз буцімто не дуже любить, змінили кінцівку вистави?

За словами журналіста, у спектаклі йдеться про сон балерини, який вона переповіла лікареві. В еротичному сні балерина уявляє себе і чотирьох чоловіків., які спершу носять балетні пачки, а у фіналі роздягаються.

"...А під спідницями у них немає нічого - так має бути. У нас же в Донецьку під спідницями були не голі дупи, а білизна тілесного кольору", - побідкалася журналістка.

Про те, що у вистави хореографа Петра Зускі мав бути зовсім інший фінал, мешканці Донецька навіть не здогадувалися. Ще не дізналися про те, що киянам ту ж постановку показали без цензури.

"У Києві танцівники були з голими дупами, а в Донецьку чомусь опинилися у трусах", - підтвердив засновник театру "Київ модерн-балет" Раду Поклітару, той самий якого цілувала і з яким дружить Могилевська.

Раду Поклітару, чий театр також брав участь у фестивалі, назвав подію в Донецьку святотатством. Він не розуміє, чому так образили донецьких глядачок. Адже "жодна жінка не мріє, увійшовши до спальні, побачити там мужика в трусах".

Заровная впевнена, що організатори змінили фінал вистави, щоб поберегти естетичні почуття патронеси фестивалю Людмили Янукович.

"Те, що це було зроблено для пані Янукович, це моя думка. Оскільки два роки тому на прем'єрі в Драматичному театрі йшла відома п'єса "Ladies Night. Тільки для жінок". У цій комедії показувався стриптиз. Чоловіки не роздягалися догола, лише до мініатюрних червоних трусів", - згадує журанлістка.

"І це був єдиний випадок, коли дружина Януковича пішла до закінчення вистави. Вона завжди все досиджує до кінця і з великим ентузіазмом. Тому ми зробили висновок, що чоловічий стриптиз їй не подобається", - підкреслила журналістка.

У той же час в трупі празького Національного театру інцидент пояснюють трохи інакше.

"Танцівників ніхто не примушував, їх просто попросили змінити фінал, бо боялися, що це може бути неприємно першій леді України", - запевняє член трупи Олександр Кацапов, який також брав участь в українському фестивалі.

"Про це хлопців просили і в Америці, тому що існують якісь моральні речі, через які люди бояться переступити. Тому іноді фінал змінюється, але сюжет від цього не змінюється ніяк. На них були тілесного кольору плавки, ця сцена триває близько 5 секунд і майже в повній темряві , - додав артист.

І, як зазначив Кацапов, трупа тим, що їй не дали оголитися, обурена не була.

До речі, про тонку душевну конституцію першої леді каже і приватний психолог Аліна Стриженко. Вона спробувала охарактеризувати Людмилу Олександрівну по рінгтону, який стоїть на мобільному Янукович, пише "Комсомольська правда в Україні"

Людмила Янукович на рінгтон поставила улюблену пісню чоловіка з кіностірчки "Весна на Зарічній вулиці"

Вже багато років дружина президента береже вірність фільму "Весна на Зарічній вулиці". Тому і в якості дзвінка на мобільному у неї улюблена пісня президента - з тієї ж кінострічки у виконанні Миколи Рибнікова.

Людмила Янукович не вирізала з улюбленого кінохіта шматочок, а поставила всю пісню повністю - "Когда весна придет, не знаю...".

"На моє прохання сини ще кілька років тому закачали цю пісню мені в телефон. Я можу її слухати нескінченно, тому і поставила на дзвінок", - розповіла Люся Янукович.

За словами психолога, такий рінгтон свідчить про душевну доброту першої леді.

"Перед нами дуже добра, душевна і відкрита людина. Напевно, це жінка за 30. Вона не проти поностальгувати, згадати якісь приємні для неї події. Готова нескінченно переглядати улюблені фільми, перечитувати улюблені книги і щоразу знаходити в них щось нове ", - коментує психолог.

"Швидше за все, дуже тонко відчуває і переживає будь-які події. У спілкуванні з оточуючими - дуже щира, відкрита і життєрадісна. Упевнена, що, коли у неї дзвонить телефон, перш ніж зняти слухавку, вона посміхається", - додає фахівець.

Фото radio.cz та "Комсомольська правда в Україні"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали