Лікарі "забули" про травми жертви Ландіка

7 грудня 2011, 11:40

Історію хвороби Марії Коршунової, яку побив депутат Луганської міської ради Роман Ландік, було вилучено слідчими, і не повернено до лікарні. А на судовому засіданні лікарі ледь згадували, як та від чого лікували потерпілу.

Про це 6-го грудня заявив у суді завідувач неврологічним відділенням міської лікарні №3 Володимир Євтушенко. Саме там Коршунова проходила курс лікування після інциденту з Ландіком, пише "Уніан".

За словами Євтушенко, коли Марію привезла "швидка", її оглядали черговий лікар, лікуючий лікар і сам завідувач відділення.

Втім, у суді лікуючий лікар Коршунової та лікар-невропатолог раптом заявили, що практично нічого не пам'ятають. Мовляв, для надання чітких свідчень їм потрібна історія хвороби, яку забрали слідчі.

Лікарі не пам'ятають, від чого лікували Машу Коршунову

Невропатолог заявив, що дівчині було поставлено діагноз - струс мозку, проте подробиць він не пам'ятає.

За словами Євтушенка, діагноз ставили на основі скарг пацієнтки, без застосування медичного обладнання. Дівчину навіть не перевірили на наявність алкоголю. Хоча лікар першої "швидкої", яка виїжджала до відділення міліції, нібито чув від неї запах спиртного.

Завідувач неврологічним відділенням зазначив, що Коршунова потрапила до лікарні не у тяжкому стані. А сіпання білків, що є однією з ознак струсу мозку, може виникати і після куріння.

Також, за його словами, деякі симптоми струсу мозку збігаються з ознаками алкогольної інтоксикації.

Крім того, лікар повідомив, що не бачив ушкоджень носа у Марії. Була лише невелика гематома на голові.

Наступне засідання суду відбудеться у четвер, 8-го грудня.

Нагадаємо, у ніч з 3-го на 4-те липня депутат Роман Ландік побився із моделлю Марією Коршуновою. Через кілька днів Ландіка оголосили у розшук. А наприкінці вересня депутата знайшли у Росії.

Фото Met Art

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали