Заступник Симоненка роздивляється еротику в Раді. ФОТО

11 січня 2012, 14:05

Перший заступник Голови фракції Компартії України Валентин Матвєєв попався на гарячому. Комуніст насолоджувався еротичними фотографіями російських зірок просто на робочому місці.

Про це пише фотограф Павло Багмут на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні в Українському Парламенті зареєстрована нова партія - Партія Фрейдистів", - написав фотограф.

Також Багмут виклав світлину, на якій видно, як у Верховній Раді 68-річний комуніст Матвєєв роздивляється пікантні світлини російських зірок.

Комуніст Матвєєв розгорнув газету на сторінці із оголеними Фріске та екс-"ВІА-Грою" Котовою, шпигункою Чапман у спідньому та іншими російськими зірками

Як видно з фотографії, Валентина Григоровича зацікавили фотознімки до фотокниги "Єва". Як повідомлялося раніше, російські зірки взяли участь у проекті фотографа Михайла Корольова. Фотокнига під назвою "Єва" має стати аналогом культового еротичного календаря "Pirelli".

68-річний Матвєєв - перший заступник Василя Симоненка, який 3 роки тому пішов від дружини до молодої журналістки Ващенко

Зокрема, моделями для еротичного фотоальбому Корольова стали: телеведучі Ксенія Собчак і Лєра Кудрявцева, співачки Жанна Фріске, Альона Свірідова і Земфіра, акторка Ліза Боярська.

Фото Павла Багмута з Facebook, а також фото з сайту ВР

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали