Путіну пофарбували статевий орган

2 березня 2012, 15:28

У столиці Росії покажуть першу еротичну виставу про екс-президента Володимира Путіна.

Так стверджується на сторінці "Відтінки Сірого. НедоЗМІ Сергія Мухамедова" у соціальній мережі Live Journal.

У ніч перед виборами 4-го березня у московському музеї сексу "Точка G" відбудеться прем'єра вистави "Путін та АнтіПутін" еротичного театру ляльок "18 сантиметрів".

Протягом усього спектаклю ляльковий Путін-демократ бореться з Путіним-тираном. Їхні ляльки однакові, АнтиПутін відрізняється тільки статевим органом чорного кольору.

"РАПТОМ у Путіна пропав член, а значить і довіра народу - любити чоловіка без члена неможливо, в цьому основна ідея вистави", - йдеться у статті в Live Journal.

У Москві покажуть першу еротичну виставу про Володимира Путіна

Озвучують героїв актриси Катя Кострова та Олександра Білоусова одягнені у паранджу. При цьому жінки навмисне роблять обмовки по Фрейду.

Творець і художній керівник театру Олег Воронцов запевняє, що АнтиПутін - це внутрішній антипод героя.

У Путіна-демократа пеніс білий

Нинішній прем‘єр-міністр і кандидат у президенти Росії, Путін кожного тижня дає приводи для нових жартів. Залежно від новин, які відбуваються навколо нього, буде змінюватися і подача вистави.

Грати будуть просто у кафе музею. Вистава передбачає активну імпровізацію з глядачами і навіть прийняття ними рішень у розвитку сюжету.

А в Путіна-тирана, АнтиПутіна, статевий орган пофарбували у чорний

Як зазначається, незалежно від результатів виборів, вистава йтиме о 19-ій годині кожні п'ятницю, суботу та неділю. А столик на двох з напоями обійдеться у 2000 російських рублів. До того ж виставу можна буде навіть фотографувати.

Фото з Live Journal "Відтінки Сірого. НедоЗМІ Сергія Мухамедова"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали