Телеведуча-свинокрис показала свій майже третій розмір бюсту

22 березня 2012, 17:23

На сторінках чоловічого глянцю голою дупою світить чергова молода телеведуча.

Дівчина Блонда з другим розміром грудей, ведуча М1, роздяглася задля еротичної фотосесії "Мaxim".

Білявка Дівчина Блонда мріє знятися у фільмі у Федора Бондарчука, знає, як піднімати ніжку в ліжку, та хвалиться татуюванням "We are animals!". Про це із посиланням на журнал пише сайт "Медианяня".

За зізнанням блондинки, до роботи на телебаченні вона танцювала у балеті.

"...У мене була відмінна розтяжка! Правда, професійно я не танцюю вже сім років. Коли дівчина займається спортом і добре розтягується, це плюс в ліжку: по-перше, ти вже не дерев'яна, а по-друге, коли потрібно і ніжку задереш, і, коли треба, опустиш", - впевнена кмітлива панянка.

Також у глянці Дівчина Блонда зізналася, що хотіла б мати більші груди.

"...Як каже моя подружка, "цицьки ще ніхто не скасовував". Я б хотіла мати натуральні груди впевненого третього розміру. А в мене другий, який плавно стрибає у третій. Хочеться, щоб мої груди максимально довго залишалися такими, як зараз, але фізично це ж неможливо... Тож будемо їхати до Бразилії! Адже там найкраща пластична хірургія у світі! І навіть роблять те саме!" - захоплено оголосила вона, натякаючи на заміну геніталій.

"Так. Але мені, на щастя, поки це не треба", - додала дівчина.

Як запевнила відверта Блонда, вона любить романтику.

"Я насправді романтична, завжди мріяла про те, щоб у мене під вікнами на асфальті з'явився ніжний напис. Чому іншим дівчаткам освідчуються у коханні, а мені ні? І ось два роки тому мені таки написали "я тебе люблю!", і намалювали три сердечка!" - чомусь тішиться білявка, яку насправді звуть Лєна.

Причому, попри те, що у написі на асфальті не було зазначено її імені, Блонда впевнена, що люблять саме її.

"...Мені! Це я точно знаю. Дуже симпатично. Я у свою чергу теж проявляю знаки уваги. Пам'ятаю, подарувала у школі хлопцеві, з яким розлучилася, труси зі слоником і наклейки на соски. А коли мій брат одружився, його наречена була дуже скромна. І я вручила їм на весілля величезну коробку із секс-шопу з усіма розвагами, включаючи гумову жінку", - поділилася своєю "дотепністю" телеведуча.

Під час фотосесії Дівчина Блонда похвалилася татуюванням на своїй руці. З однієї сторони вона має напис "We are animals!" ("ми - тварини"), а на іншій виведено "Open yourself!" ("відкрий себе").

Також виявилося, що тато блондинки - астролог.

"Мій друг позавчора сказав, що за зороастрійським гороскопом я свинокрис. А за нормальним зодіаком я щур", - резонно констатувала дівчина.

Одне добре - з усіма своїми "принадами" і попри амбітність Блонда поки не збирається на естраду.

"Я віддаю собі звіт в тому, що в мене немає голосу, як у зірок першого ешелону. А бути співачкою, яка скаче в ліфчику, я не хочу", - заявила вона.

Білявці з друго-третім розміром, за її словами, все-таки ближчі телебачення і кіно.

"Я б з радістю знялася у Федора Бондарчука... Дорогий Бондарчук! Я, звісно, не Оксана Фандера (а для мене вона - еталон), але в мене теж досить плюсів! Я чекаю на вас у Києві! Буду визирати вас у вікно і чекати на дзвінок!" - звернулася зі сторінок журналу Блонда до відомого режисера.

Фото журналу "Maxim"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали