Володарка премії MTV Alloise пробувала наркотики, і її зв'язували голою

13 листопада 2012, 11:44

Колишня солістка гурту "Gorchitza" співачка Alloise відома також як акторка з вистави Леся Подерв‘янського "Сни Васіліси Єгоровни". А не так давно співачку було визнано найкращею виконавицею своєї країни за версією MTV Europe Music Awards 2012.

Нещодавно на своїй сторінці у соціальній мережі нагадала, що не так давно красувалася на сторінках чоловічого глянцю "Playboy".

"Цицьки та пісні - це різні речі. Хоча я б їх так сильно не розділяла", - сказала два роки тому в інтерв‘ю популярному журналу для чоловіків співачка.

А наприкінці жовтня Alloise дала інтерв‘ю "E-motion", в якому розповіла, що дружить із Джамалою, через кохання робила дурниці і намагається контролювати свої "стосунки" з алкоголем.

"Люблю іноді випити віскі. Але намагаюся контролювати це, мені вже не подобається стан алкогольного сп'яніння. І, на щастя, мій моральний стан не змінюється під впливом алкоголю", - запевняла співачка.

Окрім того, тоді ж Alloise зізналася, що знайома і з наркотиками.

"Звісно, пробувала, різні - кокаїн, марихуану, амфетамін. Напевно, тоді мені потрібно все було спробувати, щоб пропав інтерес. Дехто думає, що виступаю я під дією якихось наркотиків. Хоча це не так, я просто така людина", - запевнила вона.

Наостанок в інтерв‘ю білявка розповіла, що найчастіше купує ексклюзивний одяг від українських дизайнерів, наприклад, від Юлії Айсіної, і позитивно ставиться до гомосексуалів.

"Я поважаю представників секс-меншин, оскільки у мене багато друзів геїв. Я вважаю, що неправильно забороняти пропаганду гомосексуалізму, адже це неправильно з психологічної точки зору. Саме те, що забороняють, хочеться ще більше. Знаєте, це як "заборонений плід солодкий", - сказала вона.

Пропонуємо згадати, якою була Alloise майже три роки тому:

Фото журналу "Playboy" за 2010-ий рік

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали