До "ВІА Гри" рветься екс-телеведуча "з Мінфіну"? ФОТО

27 листопада 2012, 13:51

Схоже, співачка початківиця Вєста Сєнная, яка встигла попрацювати на Першому національному та роздягнутися для "Playboy", рветься у "ВІА Гру".

У розпал дискусії про можливе продовження життя гурту "ВІА Гра" випірнула така собі Вєста Сєнная (чи то Сінна). Білявка, яка ще рік тому дратувала деяких колег в Національній телерадіокомпанії України, тепер заспівала і написала продюсеру Дмитру Костюку

"Дмитре, я набагато краща за Надю та Альбіну! :))))))" - написала Сєнная, чиї слова наводить "Дуся".

"Як проект міг зжити себе, якщо кожна пісня - хіт, і дівчата завжди і скрізь бажані і довгоочікувані гості незалежно від складу, що теж говорить про те, що ПРОЕКТ ХОРОШИЙ і, як виявилося, довгограючий..." – додала вона.

Тож складається враження, ніби блондинка і собі мітить на останок засвітитися у популярному гурті, який, згідно з останніми звістками у ЗМІ, закривається.

Як відомо, та ж "Дуся" два роки тому писала про Сєнную як про протеже чиновника з Міністерства фінансів – чи то племінниця міністра фінансів, чи дочка прес-секретаря міністра фінансів.

Окрім того, про білявку відомо, що вона може похвалитися титулами "Міс Полтавщина-2006" та "Міс чарівна посмішка України-2006" конкурсу "Міс Україна". А на своїй сторінці у соцмережі Facebook Вєста називає себе співачкою.

Фото журналу "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали