Порнозірка стала викладачкою в американському виші

Понеділок, 11 лютого 2013, 15:53

Колишня стриптизерка, порноактриса та повія на ім'я Енні Спрінкл прочитала спецкурс студентам Університета штату Іллінойс.

Освітня програма була розрахована на тиждень і завершилася "семінаром із оргазмів".

Про це повідомляють "NBC News" із посиланням на блог campusreform.org.

58-річна Енні оповіла хлопцям та дівчатам про свій досвід роботи в порноіндустрії та розказала про безкоштовну клініку, до котрої вони можуть звернутися з будь-якою делікатною проблемою.

Іще студентам продемонстрували кіно з назвою "Дивовижний світ оргазму Енні Спрінкл".

 Енні Спрінкл поділилася досвідом із молоддю

Практичні заняття не вимагали від студентів оголення, уточнює видання.

Для Спрінкл це не був викладацький дебют. Порнозірка їздить по різних коледжах Сполучених Штатів, підвищуючи обізнаність студентів у галузі сексу та "екосексології".

Її часто запрошують до різних освітніх програм та кампаній із боротьби за рівні права людей. Близько 2 років тому Енні виступала навіть перед школярами.

Як повідомляє сайт anniesprinkle.org, Спрінкл є "кандидатом наук із людської сексуальності", першою порноактрисою, яка отримала таке наукове звання.

Як зазначає англомовна Вікіпедія, Енні Спрінкл зіграла в понад 200 картинах, які відносяться як м'якого, так і до жорсткого порно. Також вона взяла участь у багатьох телешоу та арт-проектах.

Один із найвідоміших її перфоменсів звався "Легенда про стародавню священну повію". В ньому Енні виконувала "магічний ритуал" мастурбації на сцені.

Фото з сайту anniesprinkle.org

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів