У травні оберуть найкращу травесті-діву Києва. ФОТО

25 березня 2013, 14:43

У травні в Києві стане на один конкурс краси більше. Адже буде започатковано захід, у якому змагатимуться представники жанру травесті.

17-18 травня відбудеться фінал конкурсу "Мiss Diva", метою якого є підтримка і відкриття молодих українських артистів жанру травесті.

Про це повідомляє прес-служба оргкомітету конкурсу.

"Організатори заходу докладають усіх зусиль, щоб конкурс став святом краси, дружби, солідарності і в першу чергу, був для молодих артистів містком із самодіяльності в справжній шоу-бізнес"- заявляє член журі конкурсу – актор Костя Гнатенко.

Креативний директор конкурсу Мадам Жу-Жу

Переможець "Miss Diva" отримає головний приз - 4000 гривень, корону і диплом, який підтверджує перемогу, а також буде представляти нашу країну на міжнародному конкурсі в Сочі у вересні 2013-го року.

Член журі конкурсу Фріда Бакс

До складу журі конкурсу входять: телеведучий Вадим Абрамов, артист оригінального жанру Фріда Бакс (Ростислав Брох), бек-вокалістка Вєрки Сердючки Альона Романовська, стиліст Руслан Захарченко та інші.

Стиліст Руслан Захарченко, який раніше відкрито казав про свою нетрадиційну орієнтацію, а потім раптом одружився з жінкою

Взяти участь у конкурсі зможе кожен, хто працює у жанрі травесті, причому безкоштовно.

Одна з учасниць конкурсу Капіталіна Залізна

Фото з Facebook, "ВКонтакте", "Наш Киев", "Glianec.com"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали