"Femen" у Брюсселі обізвали Путіна "вбивцею демократії"

28 січня 2014, 16:29

Активісткам "Femen", які вже давненько не з’являлися в Україні, не дає спокою російський президент Володимир Путін. Вони влаштували акцію у Брюсселі, під час якої обізвали Путіна "вбивцею демократії" та вихованцем Сталіна.

Про це повідомляє прес-служба руху.

"Вождь всіх народів і батько всіх диктаторів Йосип Сталін супроводжував В.В. Путіна під час саміту Росія-ЄC в Брюсселі. Кривавий генералісімус вітає політику винищення інакомислення, розгорнуту своїм талановитим послідовником Путіним. "Хороша робота, синку!" - з гордістю звертається Сталін до свого вихованця. "Хороша робота, синки!" - звертається Сталін до євробюрократів, що закривають очі на криваву сутність високого гостя з Росії", - йдеться у повідомлення феменок.

Активістки "Femen" влаштували акцію "на честь" Путіна у Брюсселі

Отже, своєю акцією "Femen" закликав глав Євросоюзу "не піддаватися на газовий шантаж кремлівського карлика і не виконувати вимоги газового терориста".

На грудях дівчата написали "Путін - вбивця демократії"

"Чим ближчі контакти Брюсселя з Кремлем, тим більше далекий момент визволення народів Росії, України, Білорусії з неосталінського Гулагу! Диктатура повинна померти! Fuck you, Putin!" - заявила активістки.

"Fuck you, Putin" - гасло феменок

Нагадаємо, у квітні минулого року "Фемен" послали Путіна на три літери.

Фото "Femen"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали