"Femen" штурмували Нью-Йорк могутніми грудьми. ФОТО

7 березня 2014, 17:22

З приходом весни дівчата "Femen" активізувалися і провели чергову акцію протесту проти російського президента Путіна. Буквально днями феменки сколихнули голими грудьми Крим і майже одночасно з ним і Нью-Йорк.

Як повідомляє прес-служба руху, акція була спрямована проти окупації Росії в Криму.

"Активістки "Femen" влаштували топлес протест на Таймс-сквер, щоб висловити солідарність з українським народом проти військової агресії і опортунізму російського уряду під командуванням злобного карлика Путіна", - йдеться у повідомленні руху.

"Femen" вийшли на вулиці Нью-Йорка з акцією проти Путіна
Важка артилерія від "Femen"

Феменки оголилися з вимогою, щоб уряд Сполучених Штатів та міжнародна спільнота ввели економічні санкції і посилили політичний тиск на Росію.

Феменки розірвали російський прапор

"Ми повинні зупинити імперіалістичну російську військову кампанію! Ми повинні зберегти суверенітет України та незалежність українського народу!" - закликали дівчата.

Дівчата продовжують "посилати" Путіна

Як відомо, днями дівчата з "Femen" влаштували акцію у Криму. За їхніми словами, місцеві мешканці завдали їм фізичних ушкоджень.

"Нас затримали вчора, коли ми протестували проти путінської війни. Мене побили проросійські демонстранти, а Сару вдарили в обличчя. Ситуація була дуже складна. Але зараз ми в безпеці і продовжимо боротися", – заявила одна з французьких активісток Маргарита, повідомляє "Радіо Свобода".

"І ми хочемо сказати світові: якщо демократичні інституції нічого не робитимуть проти путінської демонстрації сили, люди це робитимуть на вулицях. "Femen" – це перший крок проти війни Путіна", – додала інша активістка.

Фото "Femen.org"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали