Астаф'єва із зашморгом на шиї бавилася з колегами. ФОТО

1 травня 2014, 13:12

Гурт "Nikita" на чолі з Дашею Астаф'євою знову взялися збуджувати чоловіків.

Нещодавно підопічні Юрія Нікітіна знялися у відвертій фотосесії для журналу "XXL".

Схоже, дівчатам стали до вподоби різні садо-мазо ігрища, бо й цього разу артистки позували у ремінцях та зашморгом на шиї. Також вже традиційно Даша, Юля і Нана зображають лесбійське кохання одна до одної.

Однак у житті дівчата віддають перевагу чоловікам та навіть знають, яким має бути той єдиний. Про це тріо "Nikita" розповіли в інтерв'ю виданню.

Даша у черговий раз знялась для чоловіків
Астаф'єва дозволила колегам підкорити її

Наприклад, Юлі важливо, аби коханий менше говорив:

"Я більше люблю, коли чоловік скромний і не знає, як до мене підійти. А якщо він зі старту починає цитувати вірші Пушкіна , то відразу ясно - базіка!".

Підопічні Нікітіна не лише зняли білизну, а й розповіли дещо

А от Дашин кавалер має бути готовим взяти на себе відповідальність.

"Ця якість відразу говорить про все, адже тоді він буде дбайливим, триматиме слово та інше. А ще я завжди звертаю увагу на те, як чоловік каже про своїх батьків. Якщо я відчуваю зневагу до них, то з чоловіком для мене автоматично покінчено, адже точно так само він в зрештою ставитиметься й до мене", - зауважила Астаф'єва.

Дівчата щось вже зачасто бавляться у садо-мазо
Ну й куди ж без зашморгу на шиї

Їй також подобається, коли чоловіки її не впізнають і знайомляться просто так:

"Потім дуже цікаво спостерігати за їх реакцією. А вона буває різною. А щоб мене утримати, чоловік повинен бути спокійним і врівноваженим, щоб гасити вулкан мого темпераменту".

А от збуджують дівчат у чоловіка різні речі. Так, Нана любить, коли обранець грає на якомусь музичному інструменті, а Юлю заворожують очі. Що ж до Даші, то її збуджують розумні та виховані чоловіки з почуттям гумору. Й щоб неодмінно поруч з таким Астаф'єва відчувала себе справжньою леді.

Артистки ставали у відверті пози
Й зображали пристрасть

Потягнуло підопічних Нікітіна й на відвертості щодо експериментів у ліжку. Зокрема, трійка артисток розповіла, чи подобається їм підкорятися, чи навпаки - домінувати над партнером.

"Особисто я люблю як перше, так і друге. І на сцені, і в ліжку я звикла грати різні ролі. Все залежить від того, ким я хочу бути сьогодні: господинею або підлеглою", - заявила Нана.

А Даша ще й блискавками обсипалась
Таке побачать чоловіки у новому номері глянцю

А от Даша запевнила, що вона вихована в такій сім'ї, де чоловіки - завжди любимчики і, безумовно, головні:

"Я б навіть сказала, що це десь нагадує модель стосунків на Сході. Чоловік повинен хотіти повертатися додому, і завдання жінки створити для нього затишок і комфорт. Тому, крім смачних обідів, я майстер приготування тайського супу, я звикла давати чоловікові ще й право керувати і приймати рішення".

Астаф'єва - ветеран еротичних зйомок
Та й її колеги не пасуть задніх

Юля ж вважає, що чоловік має бути сильнішим за жінку.

"Якщо я відчуваю, що чоловік дає слабину, я моментально втрачаю до нього інтерес. Мене дуже важливо тримати у вузді", - пояснила вона.

Фото "XXL"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали