Шнуров виступив голяка у Москві. ФОТО

Вівторок, 10 червня 2014, 13:58

Лідер російського гурту "Ленинград" Сергій Шнуров роздягнувся прямо на сцені.

На своєму останньому концерті в Москві артист влаштував фанатам не тільки музичне, але і в буквальному сенсі еротичне шоу. Під час виступу Шнур зняв з себе все, навіть труси, пише "Super.ru".

Перед виконанням останньої пісні, співак звернувся до залу зі словами:

"Я не знаю, як далі складеться життя. Можливо, ми більше і не зустрінемося. Запам'ятайте мене голим".

Шнур заспівав голяка

Після цієї фрази рок-музикант вправно спустив із себе штани і в такому вигляді продовжив виступ.

Реакція натовпу була неоднозначною. Багато шанувальників групи були в захваті від витівки Шнура, проте були й ті, що були розчаровані поведінкою свого кумира.

Крім оголення на сцені, лідер "Ленинграду" висловився про заборону нецензурної лайки.

Шнур заявив, що "владі потрібна мобілізація", бо Росія знаходиться на межі "нової холодної війни". Також лідер групи, коментуючи "антилайливий" закон, який незабаром набере чинності, сказав: "Нехай Путін говорить за народ, а я не буду".

Єдина альтернатива мату, яку бачить співак, теж не вписується в рамки закону: він заявив, що якщо нецензурну лайку повністю заборонять, групі доведеться прямо на сцені займатися сексом.

"Якщо остаточно заборонять мат, то що нам залишиться робити? Будемо просто злягатися на сцені!" - оголосив Шнур.

Пізніше артист пояснив сенс своїх заяв та витівок.

Таким чином лідер "Ленинграду" виступає проти заборони лайки

"Зрозуміло, що в цій моїй заяві присутня велика частка гротеску і жарту. Дивно інше. Виходить, вимовляти ці слова не можна, а робити те, що вони позначають, як би можна?" - цитує Сергія "Московский комсомолець".

"Тепер з приводу закону і всієї ситуації, що склалася. Справа в тому, що культура носить не тільки моральний і виховний характер. Ніхто не скасовував реалістичне мистецтво. Якщо я художник-реаліст, я повинен спиратися на реалії. Реалії такі, що вони припускають використання ненормативної лексики. Є речі, які по-іншому не назвеш. Це факт", - додав співак.

Шнур впевнений, що зараз у Росії ставлення до культури змінюється на 360 градусів.

"Вона у нас зараз стає пропагандою. Частина культури, безперечно, повинна бути такою, але ж все інше "художество" ніхто не скасовував. Культура - це не тільки виховання дітей. Захистите їх від цього всього: я, звичайно ж, не проти, і не можна дитині знати те, що їй знати ще рано. Але це виключно питання вікових обмежень…" - впевнений Шнур.

Фото з Instagram Шнура та "Super.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів