Пшонці приписали роман з "Блакитною Коброю" у Москві. ФОТО

31 липня 2014, 12:42

Колишньому генпрокуророві Віктору Пшонці приписали роман з московською жіночкою.

За інформацією джерел, любитель золотих інтер’єрів подав на розлучення з дружиною Ольгою та знайшов собі даму серця у російській столиці.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у своєму Facebook.

"Вчора отримав з надійних джерел інформацію про те, що Віктор Павлович Пшонка подав заяву в Краматорський міський суд на розлучення зі своєю першою, але тепер мабуть не останньою дружиною - Ольгою Пшонкою", - почав Геращенко.

Радник Авакова додав, що, зателефонувавши до Москви агентам з оточення Віктора Януковича-молодшого, з'ясував, що Віктор Павлович таки пустився берега.

"На одній з вечірок у Москва Сіті він познайомився з московською світською левицею Марією Лоренсо… Кажуть, вона наповал вбила сивочолого екс-прокурора, прийшовши на вечірку в костюмі співробітника поліції", - повідомив Геращенко.

Пшонка знайшов собі ще одну любительку пишних начосів? Вона, до речі, полковник

"Що було після вечірки, ми можемо тільки здогадуватися, але сам факт того, що Віктор Павлович подав заяву на розлучення - говорить сама за себе", - додає радник міністра.

"Нам залишається побажати Віктор Павловичу Пшонці сімейного щастя і якнайшвидшого виїзду з новою нареченою на відпочинок – куди-небудь за межі Російської Федерації, де МВС України могло б його заарештувати якнайшвидше", - зауважив Геращенко.

Радник Авакова також додав, що перед публікаціє даної інформації, він її перевірив, звернувшись до "агентури з оточення Януковича-старшого".

"Мені підтвердили, що роман Віктора Пшонки з світською левицею Марією Лоренцо дійсно має місце. Але на розлучення Віктор Павлович подав зовсім не тому. Просто він хоче таким чином убезпечити свої активи і дати можливість дружині дистанціюватися від нього заради збереження сімейної казни", - повідомив Геращенко.

Якщо це правда, то за Пшонку можна лише порадіти...
Це, мабуть, найпристойніше фото на сторінці цієї дами
Блакитна Кобра Марія Лоренсо у всій неземній красі

Одну зі своїх світлин Лоренсо підписала наступним чином:

"Фото даёт намёк на мою сексуальную ориентацию гея - метросексуала - универсала в женском теле. Кто я ? Девушка? Гей? Транс? Не пытайтесь ответить на этот вопрос.Ответ на него известен лишь избранным. Попытайтесь стать таковым - и вы его узнаете..."

І лише усі почали радіти за особисте життя Віктора Павловича, як його гіпотетична коханка офіційно спростувала роман у себе на сторінці ВКонтакте.

"Щодня я дізнаюся про себе багато нового і цікавого. І винахідливості і абсурдності цих версій я не дивуюся вже давно. Так от цього разу створювачі легенд не знайшли нічого більш дотепного і цікавого, як одружити Марину Кобру Лоренсо, Золоту Стерву і Блакитну Королеву, орієнтовану на юних хлопчиків, з похилого віку українським прокурором Віктором Пшонкою, який мою персону в сексуальному плані не зміг би зацікавити при всьому бажанні, навіть подарувавши їй Власний Клуб в Амстердамі", - написала жінка.

Лоренсо спростовує свій роман з Пшонкою
"Дівчина? Гей? Транс?"
Ця жінка має досвід роботи в Інспекції зі справ неповнолітніх...
...І пише у соцмережі, що сама була "важким" підлітком. Це багато пояснює...
До метеликів дамочка теж небайдужа
Рудий кіт якось вибивається з загальної кольорової гами
"Блакитна кобра" могла б бути новою гьорлфренд Пшонки
Але вона заявила, що орієнтована на молодих хлопців
Тварину, звісно, шкода
"Настоящий полковник"

Фото з ВКонтакте та з сайту Генпрокуратури

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали