Напівгола екс-"ВІА Гра" Котова побажала Україні мирного неба. ФОТО

28 листопада 2014, 14:46

Екс-"ВІА Гра" Тетяна Котова працює та живе у Росії, але до України іноді навідується. Наприклад, щоб знятися у черговій фотосесії для чоловічого глянцю.

Цього разу Котова оголила свої принади на сторінках видання "XXL", а у супутньому інтерв’ю розповіла про своє ставлення до війни в Україні.

"Мене багато що пов'язує з Україною. Я два роки прожила тут. До останнього часу деякі мої родичі жили в Луганську, але у зв'язку з війною вони змушені були переїхати в Росію", - поділилася Котова.

Темою фотосесії став легендарний еротичний фільм "Дев'ять з половиною тижнів"

"Я мирна людина, і мені дуже сумно спостерігати за тим, що відбувається. На відміну від багатьох у мене є можливість порівнювати. Перше, що кидається в очі, це те, що телебачення з обох сторін сильно спотворює те, що відбувається. Іноді здається, що дивишся якийсь фільм жахів або кліп", - зауважила Тетяна.

Котовій соромно за те, що відбувається між Росією та Україною

"Але реальне життя все одно дуже трагічне. Я часто запитую собе: "Як ми всі змогли допустити це?" Я вважаю себе оптимісткою, але коли я думаю про всі ці руйнування... Ми, безумовно, маємо бути налаштовані тільки на позитив і на те, щоб між нашими країнами був мир", - підкреслила співачка.

"Я, звичайно ж, бажаю Україні мирного неба над головою. Але наслідки цієї війни ми будемо переживати ще довго", - підсумувала Тетяна.

Таня відкопилила п'яту точку чоловікам на радість

Фото з сайту "XXL.ua"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали