Астаф'єва розповіла, як у ній пробудили вулкан. ФОТО

28 січня 2015, 11:48

Співачка і модель Даша Астаф’єва поділилася враженнями від скандального роману "50 відтінків сірого", екранізація якого незабаром виходить у світовий прокат.

Прочитавши романтичну історію кохання Крістіана Грея та Анастейші Стіл, Даша почала мріяти і про власного Грея.

В інтерв’ю "Vogue Украина" Астаф'єва розповіла, як чоловік, схожий на героя нашумілого роману, зміг пробудити у ній вулкан.

"Прочитавши всього декілька сторінок, я почала жити цією історією… І яким би примітивним не був сюжет, гадаю, багато читачів так само приміряли його на себе, тому що події, ситуації та переживання, описані у романі, близькі кожному", - зазначила співачка.

"Я навіть статус написала у Facebook: "Самотня жінка. Шукаю Крістіана Грея на будь-яких умовах", - зізналася Даша.

Даша поринула у сюжет роману "50 відтінків сірого" та почала мріяти про власного Крістіана Грея

І вже за півроку в неї стався той самий роман, якого вона й хотіла. Чоловік, схожий на Грея, пробудив у Даші те, про що вона і сама не здогадувалася.

"Хоча люди часто думають, що я розбещена, виявилося, що до зустрічі з ним я була не просто стриманою – скутою. Впевнена, у світі мільйони таких самих "вулканів, що сплять", які думають, що зараз вони на піку довершеності", - зауважила Астаф’єва.

До зустрічі із загадковим чоловіком Даша була скутою. Але, згадуючи її фотосесії, так і не скажеш...

Бойфренд Даші, як і герой роману "50 відтінків сірого", так само був поведений на чистоті.

"…Він міг запитати мене перед сексом, чи мила я руки – і, як не дивно, мене це заводило. Для мене найбільш сексуальне у чоловікові, окрім інтелекту, - його охайність, запах, ставлення до речей та порядку. Я сама дуже люблю впорядкованість, чистоту, обожнюю аромат чистої постільної білизни", - зізналася модель.

Окрім інтелекту, в чоловіках Даша цінує охайність

Даша також поділилася, що після цих стосунків в неї змінилося ставлення до любовних ігор, флірту, сексуального зв’язку.

"Після нашого розлучення я упевнено можу сказати, що так і не зустріла людину, якій захотіла б відкритися. Іноді мені моторошно від думки, що я так нікого більше і не зустріну", - сказала Астафєва.

Чоловіки, у вас досі є шанс відкрити вулкан Даші Астаф'євої

Фото Сергія Єненка

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали