Дружина очільника району на Харківщині заполонила мережу своїми цицьками

13 березня 2015, 14:52

Новоспеченому голові Дергачівського району Харківщини Олександру Політусі можна лише позаздрити, адже, окрім нової посади, він має дуже яскраву дружину з дуже видатними частинами тіла.

За розмірами грудей та сідниць 32-річна білявка Олена Політуха могла б конкурувати з Кім Кардашян та Нікі Мінаж. А любов’ю до власних зображень, нескінченний потік яких можна побачити ледь не у всіх найвідоміших соцмережах, жіночка вражає у саме серце.

 Так виглядає сторінка Олени у Facebook

Як розповіли ТаблоID джерела, знайомі з Оленою, походить вона з інтелігентної родини та закінчила музичну школу, а коли вийшла заміж за Політуху, зникла з поля зору. Олександр, до речі, є найбільшим виробником мила в країні.

 Олександр Політуха має бізнес з виробництва мила. А ще він колишній розвідник

Щоправда, у січні Олена на сторінці у Facebook жалілася, що чоловік від неї пішов. А за інформацією джерел, це сталося якраз тоді, коли Політуха дізнався про свою майбутню посаду.

 Кажуть, Політуха розлучається

"З недавнього часу в моєму житті відбуваються події, пояснення яким я знайти не можу. Я мама, у нас з моїм чоловіком Aleksandr Politukha спільна дитина, і ми 10 років разом. Несподівано, в кінці року, мій чоловік пішов з дому, без пояснень причин, позбавив коштів для існування нашого малолітнього сина Олександра і мене (навіть незважаючи на те, що протягом останніх 7 років я є співробітником підприємства, яким він керує)", - написала жінка.

 Одним з головних хобі Олени є селфі у спортзалі

"Як потім виявилося, він звернувся до суду про розірвання шлюбу, при цьому вказавши в позові, що ми не живемо разом вже 2 роки. Мені, на жаль, також довелося йти до суду - для того, щоб знайти засоби до існування для нашої дитини. І тут - як виявилося за всі роки, поки я створювала затишок в домі, була його опорою, помічником і виховувала нашу дитину, чоловік накопичував кошти, ховаючись за умови нашого шлюбного договору" - зазначила вона.

 У Facebook Політухи світлин дружини немає. Зате є фото з сином

"Так, я підписувала такий договір, бо вступала в шлюб, поважаючи і повністю довіряючи чоловіку, і не припускаючи, що в майбутньому, він використає цей контракт, як інструмент позбавлення мене і нашої дитини будь-яких засобів до існування, тиску на мене.Ось таке затемнення... Ось так і живемо", - поскаржилася Олена.

 Олена зізналася, що виходила заміж зі шлюбним контрактом

Утім на сторінці самого Політухи, який раптом активізувався у Facebook, що, вочевидь, пов’язано з новою посадою, у статусі зазначений шлюб з 2005-го року.

 Політуха досі одружений?

Два роки тому харківська модниця Олена розповіла в інтерв'ю "Fashinism.com" про своє безхмарне життя.

"Мій день, як і у всіх, починається зі сніданку, потім тренування годину, а потім я одягаю 7-річного сина Сашка, і ми йдемо на прогулянку в парк, або в інші місця, де активно бігаємо, стрибаємо, граємо. Після прогулянки я веду його на секції, потім ми обідаємо, спимо або знову гуляємо", - казала тоді Олена.

 Олена, схоже, не працює, а лише займається собою та сином

Також Політуха зауважила, що хоче стати стилістом.

"Я займалася он-лайн зі стилістом з Москви. Але скільки не навчайся, головне - володіти вродженим почуттям стилю", - зазначила вона, мабуть, натякаючи на власне відчуття стилю.

 Такий от стиліст Олена Політуха
 "Вроджене почуття стилю" без леопарда не обходиться

Своїм тілом Олена, за її словами, завдячує батькам-спортсменам. Але заняття у спортзалі, судячи зі світлин, стали для неї важливою частиною життя.

 Цікаво, хто це фотографував... Тренер?
 Композиція "Кулі на кулях"

Також два роки тому Олена розповіла, хто її фотографує.

"Фотографують ті, хто в даний момент поруч. Подруги це роблять із задоволенням, чоловік уже звик, синові це не дуже подобається, але доводиться".

 Хоч би це фотографував не син...
 Покоління Пепсі та силіконових цицьок
 Натюрморт з фруктами
На цьому фото Олену можна сплутати з Кім Кардашян
 Раптом хтось не роздивився здалеку
 Еротичне мілітарі
Такий ось цицькатий патріотизм
 Колись Олена вчилася грати на фортепіано
 А це, мабуть, фотографував все-таки чоловік...
 У цій "красі" можна загубитися

Фото з Facebook, ВКонтакте, Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали