Заступниця кримського "міністра" розважилася гола зі стриптизерами. ФОТО

17 травня 2015, 22:17

Моральне обличчя кримських чиновників вкотре похитнулося. Зірку мережі прокуроршу Наталію Поклонську затьмарила така собі Юлія Мартинова, яка є заступницею так званого міністра внутрішньої політики, інформації та зв'язку окупованого півострова.

До мережі потрапили скандальні світлини, на яких дівчина, дуже схожа на Мартинову, пустилася берега в одному з місцевих клубів. Світлини начебто голої Юлії спочатку оприлюднив сайт "Крым. Реалии", але потім матеріал зник.

Якщо вірити даним на сайті псевдоуряду Криму, Юлія народилася у 1988-му році у Сімферополі. Вона закінчила ТНУ за спеціальність "Політологія", і у 2009-му року почала працювати в якості голови дільничної виборчої комісії № 65 на виборах президента України.

Треш і угар: дівчина, схожа на кримську чиновницю Мартинову, гола біля барної стійки

А у травні 2014-го року Мартинова була членом виборчої комісії Республіки Крим з правом вирішального голосу від Ради Міністрів Республіки Крим.

"Зовсім гола богиня зама Аксьонова, в нічному клубі "86"потусила на бурхливій вечірці, що перейшла в оргію, численні фото з якою були потім опубліковані в Інтернеті", - зазначив автор матеріалу.

Схоже, стриптиз переріс в цілу оргію

"Родзинкою вечірки став виступ харківських стриптизерів. Розпаленіла жіноча аудиторія вимагала видовищ і сама ж рвалася взяти в них участь. Дівчата з радістю роздягалися, цілувалися одна з одною, використовували фалоімітатори. Кульмінацією вечора стала імітація групового сексу. Для цього в центрі залу була поставлена ліжко, на яке мало не штабелями лягали стриптизери і студентки", - розповідали очевидці.

Судячи з фото, Мартинова не пручалася

До речі, на сторінці Юлії у ВКонтакте купа світлин з хлопцем. Всі фото пристойні. На них парочка виглядає закоханою та щасливою.

З цим хлопцем Юлія зустрічається вже не один рік
Цікаво, чи знає він про розваги своєї пасії

Фото з сайту "Крым. Реалии" та з Вконтакте

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали