Січкар розповіла, як везла до Москви анальну пробку та вібратор

24 липня 2015, 14:05

Рестораторка та віднедавна радниця мера Бучі Анатолія Федорука Маргарита Січкар взялася радити ще й у техніках орального сексу. Точніше, як радити, вона просто прийшла на програму про це у якості гості та розповіла, як везла подрузі до Москви анальну пробку та вібратор для клітора.

Крім того, на ефірі програми про секс телеканалу "СТБ" Маргарита впритул роздивилася різноманітні секс-іграшки та дізналася, як вони працюють. Тож тепер може і меру Бучі розповісти.

 Маргарита від душі повеселилася на програмі про оральний секс

Зі слів Січкар, її друг торгує різним секс-причандаллям, тож усі ці дивні штуки для неї не нові. На запитання, чи користується вона ними, Рита з хитрою усмішкою відпвідає: "Ще б пак".

 Січкар не одразу зрозуміла, для чого цей прилад

Для загальної картини варто додати, що окрім Марго на програму запросили біляву майстриню орального сексу, яка на штучному фалосі та мандаринці вчила сексуально неграмотних глядачів дивам феляції та кунілінгусу.

З цікавістю розглядаючи різні секс-штуки, Січкар згадала, як її подруга попросила привезти анальну пробку та вібратор для клітора. І от на митниці в аеропорті Риту запитали, що це, а вона не розгубилася і сказала, що це корок для пляшки. Сміх, та й годі.

 Маргарита завжди відверто розповідає про інтимні речі. Колись давно вона розказувала, як втратила цноту. А вже після розлучення з Владом Ващуком хвалилася регулярним сексом та потягом до грузинів

До речі, участь новоспеченої радниці бучанського мера у цій передачі привернула увагу журналістки Ірини Федорів, яка написала блог на "Українській правді".

Як відомо, екс-регіонал Федорук - дерибанник, з рук якого отримали гектари землі у лісовій зоні Калєтнік, Могилевська та інші.

Стоп-кадри з відео "СТБ" та фото з Facebook Січкар

IDEALMEDIA
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали