Космополіт Брежнєва зняла труси для чоловіків. ФОТО

30 грудня 2015, 15:03

Співачка та актриса Віра Брежнєва зробила досить щедрий подарунок до свят своїм прихильникам чоловічої статі: білявка взяла участь у фотосесії для чоловічого глянцю.

Для нового номеру журналу "XXL" Віра позувала без трусів та дала невелике інтерв'ю, в якому розповіла про зміну іміджу та поділилася своїми планами на наступний рік.

Брежнєва знялася у черговій фотосесії

Брежнєва, яка регулярно отримує різноманітні російські премії та не припиняє виступати в Росії, запевняє, що вона - космополіт.

"Почнемо з того, що я живу в Києві. А працюю по всьому світу. І так уже 13 років. Нещодавно були зйомки у Нью-Йорку, учора - концерт у Ташкенті. На лютий заплановані гастролі Прибалтикою. Для мене немає кордонів. Я космополіт по суті. І творчість у мене космополітична. Вона об'єднує серця", - упевнена артистка.

Цікаво, як ставиться Меладзе до того, що його дружина позує без трусів?
Артистка вважає себе космополітом

Брежнєва також заспокоїла усіх шанувальників, які переймаються через вигляд своєю улюблениці. Адже співачка неодноразово змушувала калатати серця підписників свого Instagram, публікуючи себе то з короткою зачіскою, то з темним волоссям.

Однак на реальні кардинальні зміни своєї зовнішності Віра навряд чи наважиться:

"Як актриса, я люблю перевтілюватися. Але не хочу глобально щось змінювати у своєму образі. Наприклад, сильно худнути чи гладшати для ролі. Мені здається, у цій стабільності також є деяка ознака майстерності".

Віра запевнила, що не збирається кардинально міняти зовнішність

"Звичайно, насамперед хочеться, щоб не тільки зовнішність була стабільно хорошою, але і, в першу чергу, внутрішній стан. Я над цим працюю, хоча в умовах щільного графіка складно утримувати своє психоемоційне здоров'я. Але намагаюся. Принаймні ні на кому не зриваюся", - додала вона.

Брежнєва з усіх боків
Артистка цього року втретє пішла заміж

Білявка запевняє, що "нити і скаржитися" - це не про неї.

"Іноді я, звичайно, даю собі можливість добу посумувати, поплакати (більше від втоми), але потім прокидаюся і йду вперед", - пояснила вона.

Коли чоловіки-читачі намилуються, тоці фото можна сміливо використати для реклами матрасів

Наостанок Брежнєва підвела підсумки року, що минає й поділилася планами на майбутнє:

"2015-й був для мене роком посіву. Насіння посаджене, удобрене, а це означає, що наступний рік стане роком збору врожаю".

У 2016-му році Брежнєва збиратиме врожай

"Цього року я дуже багато віддавала. Більше половини проектів, в яких я брала участь, були благодійними. Було дуже багато роботи, і я абсолютно не встигала жити. Просто жити. І я дала собі слово, що постараюся працювати менше. Наступного року я хочу жити з великої літери", - резюмувала Віра.

Нагадаємо, цього року Брежнєва знову вийшла заміж. Її третім чоловіком став продюсер Костянтин Меладзе.

Фото "XXL"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали