Оголені дівчата з "Nikita" станцювали з "жінкою" Готьє на британському телебаченні

П'ятниця, 10 червня 2016, 11:29

Настя і Даша з гурту "Nikita" нещодавно повернулися з Лондона. У британській столиці співачки були вперше і не просто так.

Дует виступив на телеканалі "Channel 4" у легендарному шоу "Eurotrash".

"Євротреш" - найтриваліша програма на британському телебаченні. Її незмінні ведучі Антуан де Кон і Жан-Поль Готьє провели 16 сезонів шоу з 1993 по 2007 рік.

За цей час програма стала популярною не тільки у Великобританії, але і по всьому світу. Через десять років після закриття, її досі транслюють безліч телеканалів.

 Даша і Нана виступили на лондонському телебаченні

Керівництво "Channel 4" вирішило зробити єдиний ексклюзивний випуск, присвячений важливій для Європи події - британському референдуму Брексіл 23-го червня 2016, на якому жителі країни мають вирішити, чи хочуть вони залишатися в Євросоюзі.

У спеціальному випуску ведучі пройшлися по європейських безумствах, які сталися за десять років відсутності програми в ефірі і показати жителям Великобританії всі плюси Європейського союзу.

Одна з головних фішок шоу - запрошення найепатажніших музичних гуртів з усієї Європи. Продюсерів і ведучих вразив кліп "Nikita" на пісню "Верёвки", і вони запросили артисток виступити з цією піснею і в костюмах, як у відео.

 "NIKITA" обрали для шоу як один з найбільш епатажних гуртів Європи. І не дивно

Виступ Даші і Нани став фіналом випуску. Творці шоу одягли трупу танцюристів за мотивами костюмів "NIKITA". А самі ведучі, Готьє та де Кон, які в кінці програми були переодягнені в герцогиню Каміллу і принца Чарльза, не змогли втриматися і станцювали разом з дівчатами.

 Британці мали можливість роздивитися українок зі всіх ракурсів
 Готьє в образі Камілли не стримував себе у танцях з Дашею
 
 Даша і Нана вперше в Лондоні

Окрім участі у шоу, співачки знайшли час на прогулянки Лондоном, під час яких не обходилося без епатажних витівок та оголених сідниць.

 Без йоги не обходиться жодна поїздка дівчат
 І без голих сідниць, здається, теж
 Нані і Даші пощастило побачити самого Джона Сноу
 

Фото надані прес-службою "Mamamusic" та з Instagram

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів