Бандерас зробив з "порочної" Седокової "королеву спокуси". ФОТО

17 листопада 2016, 15:27

Нарешті прихильники співачки Ганни Седокової та голлівудського актора Антоніо Бандераса зможуть оцінити акторський талант першої та фотохист другого.

На сайті "Maximonline" вже оприлюднили фото Ані, зняті Бандерасом.

А в інтерв’ю виданню Седокова розповіла, яким чином потрапила в об’єктив голлівудського мачо та про те, як буває і грішницею, і святою.

"Вітаю! Я Антоніо Бандерас, хочу вас знімати для журналу "Maxim", - такого листа отримала Анна від самого Антоніо.

Бандерас сам обрав Седокову для свого фотопроекту

Як виявилося, актор знімає проект під назвою "Queen of Seduction". Так само називається жіночий аромат, який випускає Бандерас. Російською частиною цього проекту була зйомка зірки, яка уособлює спокушання. На цю почесну роль і обрали Седокову.

"На майданчику говорив, що я приголомшливо граю. Ставився до мене як до музи, яка надихає. Він міг хвилин тридцять налаштовувати світло для одного кадру. При цьому жодного разу не доторкнувся до їжі. Був весь у роботі", - розповіла співачка.

Антоніо серйозно підійшов до процесу

Також Аня зауважила, що наразі своїм домом вважає Лос-Анджелес. Але, можливо, переїде до Москви через роботу.

"І я сумую, бо люблю LA, люблю дух свободи. Мене там ніхто не знає. У мене там немає минулого - тільки сьогодення. Прекрасно жити, коли ніхто не знає, хто ти і що ти. Там я можу сходити в супермаркет, пограти з малими на майданчику і вирушити на побачення з прекрасним чоловіком без зайвих очей. А в Москві на мене постійно обертаються. Якщо прийдеш до ресторану просто на вечерю з другом, наступного дня обов'язково розкажуть, що я з ним спала", - зазначила артистка.

Про Київ Седокова навіть і не згадала

Двічі заміжня у минулому Седокова не проти ще одного весілля.

"Штамп у паспорті означає турботу про дівчину і покровительство. Це абсолютно правильно. Жінки зараз всі такі сильні. А виходячи заміж, вони стають легально слабші. Я по собі суджу: в якийсь момент я стала суперсильною, і це взагалі нікому не цікаво. Жінки самі в цьому винні. Ми звинувачуємо чоловіків у тому, що вони припинили бути сильними, але самі стали тягати сумки і вбивати цвяхи. Ось цього не треба було робити", - вважає Аня.

Аня вважає себе суперсильною, але стає слабшою заради чоловіків

Якщо довелося б обирати між новою сукнею та дотиком гарного чоловіка, Седокова обрала б друге.

"Я досить порочна дівчина. У нас з дівчатами на дискотеці є смішний вираз. Я говорю Варді і Наташі Рудовій: "Боже, ви такі нудні тьолки" Завдання максимум - Не бути нудними тьолками, втупившись у телефони пісними обличчями. Після чого починаються танці на столі, стриптиз і обливання шампанським", - розказала співачка.

На вечірці головне - не бути нудною тьолкою

Також Аня заявила, що перш за все вона жінка, а не співачка.

"Я не планую вмирати на сцені або виїжджати на інвалідному візку, щоб співати під фонограму перші хіти з "ВІА Гри". На першому місці сім'я і любов. У мене буде десять онуків, шість величезних собак, будинок на узбережжі і шістнадцятий альбом, записаний на Гоа. Згодом хочу зняти повнометражне кіно (вже пишу сценарій). Я бачила багато чого в житті: була і святою, і грішницею. Багато почуттів хочеться передати", - заявила Анна.

У порочності Ані наче ніхто і не сумнівався

Фото "Maximonline.ru"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали