Одеська Барбі розлютила фанів голим задом та показала себе до дієти. ФОТО

22 березня 2017, 11:13

Одеська Барбі Валерія Лук’янова обурила своїх фанів, виклавши відео, на якому хитає голими сідницями у стрінгах.

Мета моделі була продемонструвати довжину волосся, яким вона дуже пишається, та, вочевидь, продати свій рецепт. Але фолловери чомусь зачепилися саме за голий зад.

Здавалося б, Валерія постійно демонструє свої принади у мережі і мала б звикнути до різної реакції. Однак цього раз відреагувала на критику.

"Да зніміть уже труси, тут залишилося всього нічого", "це вже вульгарно, звичайно" і ще багато подібних коментарів зібрало це відео. Хтось намагався захищату Лєру, сама вона теж вступила у дискусію. А потім написала пост у Facebook.

"Такі відео дуже провокують людей. Напевно, тому мене підстьобує їх робити. Вже дуже кумедна реакція", - написала Лук'янова.

"Люди донезмоги обурені тим, що я в трусиках. А, насправді, що тут такого? Чим відрізняється спіднє від купальника? Ви на пляжі не бачите такі моделі купальників? Або на пляжі дозволено, а вдома ні? Або неприпустимо тільки в інет викладати? А чому тоді допустимо викладати точно таке саме, але тільки на пляжі? Де логіка?" - обурилася Барбі.

Барбі з Одеси, власне, і прославилася фотографіями свого "лялькового" тіла, тому не розуміє, чому її сідниці раптом обурили мережу

"Люди мають безліч стереотипів, і часто у них повністю відсутня логіка. Їх спровокувати дуже легко. Але, насправді, я знаю, що так дратує багатьох дівчат. Те, що вони так не можуть. З різних причин", - заявила Валерія.

Здається, Лєра дещо переборщила з гантелями
Останнім часом одеситка живе у Мексиці

А ще Лук'янова виклала фото, на якому вона у різні періоди життя: коли їла все, що хотіла, потім під час дієти та фото себе зараз, коли вона щодня займається спортом та вживає здорову їжу. Валерія попросила фанів прокоментувати, коли, на їхню думку, вона виглядала найкраще.

Валерія до дієти, під час дієти та на здоровому харчуванні і спорті

Думки розділилися, але більшість прихильників Барбі обирали 1 та 2 варіанти.

Два роки тому навіть британці писали про прес одеської Барбі

Фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали