Періс Джексон збурила мережу своїми цицьками: Бути голим - це нормально. ФОТО

13 травня 2017, 11:49

Донька поп-короля Майкла Джексона Періс опублікувала відверту фотографію топлес. Оголені груди 19-річної дівчини викликали хвилю критики, а Instagram узагалі видалив кадр.

Періс миттєво відреагувала на це, написавши розгорнуте повідомлення про сприйняття наготи.

У соцмережах дочки Джексона з'явилося фото, на якому вона засмагає топлес поруч з собакою. Соски дівчина прикрила стікерами у вигляді сонечок.

"Засмагати з цуценям", - підписала кадр Періс.

Це фото Періс підняло бурю в мережі

Згодом, коли попередній знімок узялися критикувати у мережі, Джексон виклала ще одну фотографію топлес, але менш відверту. Під нею вона написала свої думки про голе тіло:

"Я скажу це ще раз для тих, хто ставить під сумнів, ким я є і як я висловлюю себе. Нагота почалося як рух за "повернення до природи", "висловлення свободи", "бути здоровим" і її навіть називають філософією. Нагота є частиною того, що робить нас людиною. Для мене це нормально, це те, що допомагає мені почувати більший зв'язок з матінкою-природою".

"Я зазвичай гола, коли знаходжуся в саду. Насправді, це чудово, і ви не повинні робити з цього сексуальний об'єкт, як більшість голлівудських зірок і ЗМІ. Ваше тіло не лише храм, якому слід поклонятися, але і частина фемінізму, можливість виразити себе по-своєму, як вам хочеться - бути консервативною і носити одяг або показувати голе тіло", - додала Періс.

i'll say it again for those questioning what i stand for and how i express myself. nudity started as a movement for ‘going back to nature’, ‘expressing freedom’, ‘being healthier’ and was even called a philosophy. being naked is part of what makes us human. for me it helps me feel more connected to mama gaia. i'm usually naked when i garden. it's actually a beautiful thing and you don't have to make it sexual the way many hollywood stars (and the media) do. not only is your body a temple and should be worshipped as so, but also part of feminism is being able to express yourself in your own way, whether it's being conservative and wearing lots of clothes or showing yourself. there's different ways of absorbing mother earth's energy, my favorites are earthing which is absorbing the earths vibrations from contact between the soil and your bare feet, as well as letting your naked skin absorb the rays of the sun. the human body is a beautiful thing and no matter what "flaws" you have, whether it be scars, or extra weight, stretch marks, freckles, whatever, it is beautiful and you should express yourself however you feel comfortable. if this makes some of you upset i completely understand and i encourage you to maybe no longer follow me, but i cannot apologize for this in any way. it is who i am and i refuse to shy away and keep my beliefs a secret. every one as an opinion and every one has their beliefs. we don't always agree with one another and that's okay. but again, we are all human, and to appreciate the things that other people do that make us human helps us feel connected. how can that be a bad thing?

Публикация от Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) Май 12 2017 в 6:13 PDT

Джексон зауважила, що її улюблений контакт з енергією Матері Землі - це ходити босими ногами по землі та дозволяти голому тілу поглинати промені сонця.

"Людське тіло - не гарна річ, і незалежно від того, чи є у вас "недоліки", чи то шрами, або зайва вага, розтяжки, веснянки, що завгодно, - це красиво. І ви повинні проявляти себе так, як вам комфортно", - пояснила дівчина.

"Я цілком розумію, якщо, можливо, деяких з вас засмутило моє фото. І я не закликаю вас слідувати за мною. Але я не можу за це вибачитися. Я є тим, ким є. І я відмовляюся тримати свої переконання у таємниці. У кожного є думки і переконання, ми не завжди згодні один з одним, і це нормально. Але знову ж таки, ми всі люди, і варто цінувати те, що робить нас людьми. Як це може бути погано?" - резюмували Періс.

Нагадаємо, нещодавно донька Джексона подалася у професійні моделі.

Фото з Instagram Періс Джексон

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали