Паніна хочуть примусово відправити до психіатра

Середа, 7 червня 2017, 17:12

Скандального російського актор Олексія Паніна намагаються примусово відправити до психіатра на психіатричну експертизу.

Відповідна петиція з'явилася на сайті Change.Org, пишуть Дни.ру.

"Олексій Панін зіграв у дев'яти десятках картин, є лауреатом Держпремії. Його акторський талант не викликає сумнівів. Але ось психічне здоров'я артиста всерйоз турбує", - йдеться в опублікованому документі.

Активісти стурбовані тим, що в ЗМІ весь час з'являються нові повідомлення про дивні й огидні вчинки Паніна: відео, на якому схожий на Олексія Паніна чоловік займається сексом з собакою, як актор гуляє вулицями без трусів і займається хуліганськими діями з розбещення.

Паніну треба до психіатра?

"Якщо дорослий чоловік ходить по місту в колготках, якщо знімає на камеру заняття оральним сексом з іншим чоловіком, а потім ці записи з'являються в загальному доступі, то, можливо, він потребує невідкладної психіатричної допомоги", - вважає автор петиції.

"Жах і в тому, що актор виховує дев'ятирічну доньку, яка бачить всі ці неподобства і мерзоти. Ми вимагаємо повернути дочку матері - її небезпечно залишати з таким батьком. Звертаємося і до органів опіки - подивіться, який приклад подає артист дочці, в якому аморальному середовищі зростає дитина. А самого Паніна необхідно відправити на примусове психіатричне обстеження - він може бути небезпечний", - додав він.

До слова, нещодавно в мережі з'явилося відео, як Панін бігає вулицями у жіночій спідній білизні і мастурбує на камеру.

Нагадаємо, скандальному актору заборонений в'їзд на територію України.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів