Соняхи і соски сторчма: Астаф’єва захотіла нагадати про справжню жінку

15 серпня 2017, 12:24

Співачці Даші Астаф’євій, схоже, замало бути моделлю, співачкою, тож вона подалася у митці.

Підопічна продюсера Юрія Нікітіна ініціювала власний культурний проект StanD'Art, в якому вона виступила не лише ідейною натхненницею, а й моделлю, і художницею.

Про те, навіщо вона знову випнула соски, скупалася серед соняхів й замотала обличчя у сітчасту тканину, Даша повідала JetSetter.ua.

Астаф'єва спробувала показати натуральність

"Сьогодні, коли фотографом і художником вважає себе кожен, у кого є телефон з камерою, коли всі ховають натуральність за мільйонами фільтрів і однаковими макіяжами, мені захотілося нагадати про справжню жінку, про те, що прекрасне поруч, але ми навряд чи його помічаємо", - заявила Астаф’єва.

 Даша навряд чи вже когось здивує відвертими фото
 Та цього разу жінка хоче перевторити це на справжнє мистецтво

"StanD'Art - це трафарет, через який я показую сучасну жінку і найдрібніші подробиці її світу. Адже насправді образ жінки відточується дикою природою, свободою і духом, і це не зламати ні часом, ні модою", - додала вона.

Даша розповіла, що задумла фотосет в рамках проекту разом з куратором Сергієм Піскуновим і фотографом Іллею Ратманом.

"Силу і світло жіночої природи ми вирішили втілити спочатку в фотографії, а надалі це буде передано в живопису в стилі "гіперреалізм", - пояснила вона.

"Можливо, докладний розгляд деталей і складових кожної історії, допоможе дівчатам повернутися до витоків своєї справжньої місії: бути жінкою, дружиною і мамою, а найголовніше - музою. Як в неймовірно прекрасні, так і в непереборно складні моменти свого життя", - наголосила Астаф’єва.

Нагадаємо, ще Даша саме шукає "агентів" в оновлену Nikita. І навіть знайшла двох дівчат, щоправда обличчя їх не показує.

Фото JetSetter.ua

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали