Феменка присоромила Порошенка цицьками в образі статуї Свободи

23 серпня 2017, 14:39

Нова активістка руху Femen Анжеліна Діаш, яка нещодавно намагалася помститися президенту Білорусі Олександру Лукашенку, вирішила привернути увагу влади до "жіночих питань".

23-го серпня оголена феменка залізла на постамент, де раніше був пам'ятник Леніну в Києві, з короною і факелом в образі американської статуї Свободи. При цьому на її грудях було написано Roshen, а на постаменті розміщений плакат з написом "Chocolate independence" ( "Шоколадна незалежність").

Про це повідомляє "ТСН".

Феменка Діаш з голими цицьками зобразила статую Свободи. Фото "Страна.ua"

"Як дівчина, живучи в Україні, я не почуваюся захищеною, я не відчуваю, що жіночі питання піднімають і вирішують. Можна сказати, що за всі роки незалежності України головним надбанням, як ми всі можемо зараз бачити, є збагачення Петра Порошенка в якості шоколадного магната, за сумісництвом він наш президент, тобто його імперія росте на тлі зубожілого населення", - заявила у коментарі подружка феменки, яка її супроводжувала.

Також активістка додала, що це "збагачення" відбувається "на тлі того, що на прифронтових зонах жінки і діти змушені займатися проституцією, на тлі того, що жіночі питання ніяк не порушуються, на тлі того, що ... хочуть приймати дикі закони про аборти".

 Діаш з висоти розсипала рошенівські цукерки

"Вимагаємо нарешті незалежності", - підсумувала Діаш.

Нагадаємо, 21-го липня під час візиту Лукашенка до Києві феменка влаштувала акцію в Адміністрації президента.

Фото "Страна.ua"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали