Як спонсор радикалів Рибалка у Сен-Тропе з жінками розважається. ФОТО

25 серпня 2017, 10:16

Депутат Сергій Рибалка, якого вважають спонсором Радикальної партії Олега Ляшка, побував на розкішному відпочинку на яхті в Сен-Тропе, де світився переважно в жіночому товаристві.

Фото потрапили до "Страна.ua".

 Рибалка оточив себе жінками на яхті біля берегів Франції

Фото буцімто зроблені 23-го серпня. На них видно, як голова комітету Верховної Ради з банківської діяльності Рибалка відпочиває на яхті M & M. Оренда такого судна влітку, згідно з розцінками на сайтах прокату, становить 8500 євро в день.

 Певно, так Рибалка святкує День прапора та День Незалежності України

Як зазначає "Страна" з посиланням на власні джерела, депутат зняв яхту на тиждень. Тобто оренда яхти мала йому обійтися приблизно у 60 тисяч євро, а отже – ця сума повинна бути вказана в електронній декларації Рибалки.

Водночас представники Рибалки заявляють, що за оренду яхти радикал не платив. Мовляв, його туди запросили друзі. Ці самі друзі, зі своїми супутницями, були разом із депутатом на яхті, просто мало потрапляли в кадр. А сам Рибалка на відпочинок начебто прихопив свою цивільну дружину, а зовсім не релаксував сам із шістьма жіночками.

 39-річний депутат полюбляє жінок постарше?

Як згодом уточнив сайт, щедрих друзів чоловічої статі у Рибалки на борті яхти нарахувалося два. Тобто чарівні пані за кількістю таки переважали.

 У компанії соратника Ляшка дівчата на різні смаки
 Схоже, жіночки місцеві
 Твоє обличчя, коли навколо море, яхта і шість жінок
 Представники Рибалки запевнили, що за оренду дорогої яхти платили друзі нардепа. Може, ось цей таємничий пан?
 На яхті відпочивали троє чоловіків (включно з депутатом) та шестеро жінок

Фото з сайту "Страна"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали