Американський Vogue назвав Дорна порушником гендерних норм в Україні

4 вересня 2017, 11:05

Співак Іван Дорн потрохи досягає поставленої мети стати відомим за межами СНД, зокрема, в Америці, де був написаний його альбом OTD.

Про Ваню написав американський Vogue, назвавши його одним з найвідоміших співаків України та Росії, який кинув виклик гендерним нормам.

Таке лестиве та провокаційне звання від американців Дорн отримав завдяки своєму кліпу Collaba, в якому Ваня підняв тему проституції та сам перевдягнувся у жіночий одяг.

 1-го вересня у Vogue вийшла стаття про Дорна

Більше того, презентуючи свій альбом у Москві на фестивалі, Іван знову вийшов у жіночому прикиді на сцену.

"Вони не були готові до такого", - каже Ваня про українську та російську аудиторію.

Дорн також зізнався, що побоювався, що у Москві його навіть можуть заарештувати за подібний вигляд на сцені.

 Ось в такому вигляді Ваня презентував свій альбом на сцені московського фесту

Тут Vogue додав, що негативна реакція на кліп Дорна очікувана. Адже пострадянські країни, як Україна і Росія, відомі своїм несприятливим ставленням та іноді жорстокими діями щодо людей з нетрадиційною орієнтацією.

На підтвердження цих слів видання нагадало, зокрема, про невдалу спробу пофарбувати Арку дружби народів у кольори ЛГБТ напередодні "Євробачення-2017".

Цікаво, що саме в інтерв’ю американцям Дорн згадав, як у 10 років від впливом мами виступив у жіночому одязі, бо саме тоді був дуже популярний співак Шура. Також у цьому контексті співак згадав російського стиліста і співака Сергія Звєрєва та українця Андрія Данилка, якого знають як Вєрку Сердючку.

У Дорна таки вийшло привернути до себе увагу американців

Утім, якщо вище згадані артисти завжди експлуатували образ жінки у своїй творчості, то Дорн уособлював гетеросексуального розбивача жіночих сердець. І саме кліпом Collaba  похитнув звичайне традиційне визначення маскулінності.

Також Дорн зізнався, що після Коллаби він помітив зміни у власному гардеробі та бажання трансформуватися і далі.

"Я не знаю, де варто намалювати межу, і що дозволено, а що ні. Я лише пробую, перевіряю та намагаюся зрозуміти. Після Collaba все стало іншим. Тепер кожен розуміє, що може бути більш відкритим", - зазначив Іван.

 Ваня експериментує та показує іншим, що можна бути відкритішим

Щодо наступного альбому, то він, за словами співака, має бути ще більш експериментальним, і ми можемо почути трохи Радянського фанку.  І, як зазначив Vogue, цікаво, що тоді вдягне Дорн, адже тепер на це чекає не лише Східна Європа, а весь світ.

Фото Vogue.com та з Instagram Дорна

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали