"Танцівник" Полунін: Про щастя, роздоріжжя та дівчину в дзеркалі

25 жовтня 2017, 10:49

Наймолодший прем’єр лондонського Королівського балету, що залишив посаду на піку своєї кар’єри, уродженець Херсона Сергій Полунін розповів про те, як вплинув на нього самого та його сім'ю автобіографічний фільм.

Він представив стрічку "Танцівник" у Києві, і його розповідь записав кореспондент ТаблоID.

Як зізнався Сергій, уперше йому було дуже важко дивитися фільм, бо він наново проживав усі моменти, що в ньому зображені. Від хвилювання він навіть тримався за ногу режисера й фотографа Девіда Лашапеля.

"Танцівник" нагадав мені про важливі речі: про те, наскільки важлива дружба, про те, скільки для мене зробили батьки, підказав, куди варто повернутися, що правильно, а що – ні", - зізнався Полунін.

 Сергій Полунін привіз до Києва автібіографічний фільм

"Фільм дав початок возз'єднанню родини. Батьки заговорили одне з одним, бо передавали одне одному відео. Згодом знову не спілкувалися, і кілька днів тому знову заговорили", - поділився він.

І хоча є тема докору Сергія на адресу матері, адже балет був її вибором,  а не її, нині в них хороші стосунки, запевнив він.

"Я навчився брати відповідальність на себе, а не винуватити всіх навколо", - зазначив він.

 "Танцівник" дав поштовх до возз'єднання родини артиста

Теми кохання у фільмі навмисне немає, але пильний глядач, із підказки Полуніна, таки вгледить натяк на нього.

"Я намагався протягти в фільм лінію кохання, але режисер вирішив відмовитися від неї. Вочевидь, це сильно роздвоювало історію. Але там є момент, де ми разом із родиною, і в дзеркалі є відображення дівчини. У стосунках із нею в нас зараз усе складно", - зізнався він.

У стрічці є лише натяк на таємничу кохану Полуніна, з якою в них "усе складно"

Зі слів Полуніна, у процесі створення фільму він опинився на роздоріжжі.

"Я був заглиблений у негативне та руйнівне, звідти дуже складно вибиратися. Це зайняло пару років. Доводилося багато працювати над собою – щодня записувати все хороше, що відбувалося. Коли зйомки фільму наближалися до кінця, у мене був вибір: закінчувати його в позитиві чи негативі. Обидві сторони були цікаві – позитивний шлях був складнішій, негативний – легший та веселіший. Я схилився до першого", - розповів артист.

"Щастя в тім, щоби насолоджуватися будь-яким моментом. Це внутрішній стан", - сказав він.

Сергій вибрав позитивний шлях

Артист хоче знову приїхати до України і привезти на батьківщину свій проект "Полунін", над яким він зараз працює.

"Мистецтво настільки поставлене в рамки, що я не міг знайти свободи… Не можу зрозуміти, чому не можна дати свободу танцівникам, як оперні співаки, наприклад, їздити по світі й виступати в різних театрах. Балет дуже болісно це переносить", - зауважив він.

Полунін обіцяє привезти до України власний проект

Нагадаємо, нещодавно Сергій Полунін знявся в зухвалому та відвертому фотопроекті з 50-річною Памелою Андерсон. Це була така собі лав-сторі "секс-бомби" та "поганого хлопчиська з балету".

 "Поганий хлопчисько" нещодавно "спокусив" саму Андерсон

Фото Bestin.ua та з Instagram Полуніна

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали