В арт-галереї ЦУМу пройде виставка, присвячена таємницям жіночого оргазму

22 листопада 2017, 16:27

З 6 по 17 грудня в арт-галереї ЦУМу (7 поверх ЦУМу, Хрещатик 38) пройде арт-виставка, присвячена таємницям жіночого оргазму.

На виставці будуть представлені картини, виразні скульптури, фотографії які "говорять" та розпис на тарілках кращих сучасних художників України. Сучасне мистецтво - це природний і комфортний спосіб розкрити таку пікантну тему і привернути увагу громадськості до проблеми, яку багато хто до цих пір ігнорують.

Юрій Коваль, серія Taboo

Чому організатори задумалися про проведення такого незвичайного заходу?

Згідно із глобальною статистикою, 2/3 жінок не завжди отримують оргазм під час сексу, але не дивлячись на ці страхітливі цифри, 95% опитаних повідомили, що їх цілком влаштовує регулярна відсутність сексуальної розрядки. Ці суперечливі дані - явний показник того, що жіноче задоволення все частіше сприймається як щось другорядне порівняно з чоловічим.

Сумно, але наше суспільство, як і раніше вважає відсутність оргазму у жінок швидше правилом, ніж винятком. Кожен день ми стикаємося з жартами про звичку жінок імітувати і навіть зі статтями про те, як це робити більш переконливо.

І хоча багато хто вважає, що це нормально, бренд Durex вирішив кинути виклик сексу без задоволення і організував експозицію виразних об'єктів мистецтва про жіночий оргазм. "Наша головна місія - змусити аудиторію задуматися над цією проблемою і донести, що оргазми (сексуальна насолода) - для всіх! Ми хочемо змінити сумну статистику завдяки новому гелю для посилення жіночого оргазму Durex Intense Orgasmic, - поділилися своїми планами організатори.

Художниця Тетяна Малиновська

Ми живемо в світі, перенасиченому інформацією, в якому за нашу увагу щомиті бореться безліч різних голосів. Тому тільки за допомогою найсильніших візуальних образів можна запросити сучасну людину зупинитися, подивитися і зануритися в символічне поле тілесності, сексуальності і оргазму.

Доторкнутися до інтимного і звабливого моменту жіночої насолоди нам допоможуть відомі українські художники і ілюстратори.

Художниця Лілія Чавага


А куратором приголомшливої виставки стане відома художниця Лілія Чавага, чиї роботи знаходяться в приватних колекціях Франції, Англії та США. Лілія переконана, що коли проект апелює до аудиторії через звернення до мистецтва - це завжди виділяє його на тлі інших. І якщо бренд звертається до універсальної візуальної мови, значить, аудиторія готова розділити цінності вічного і прекрасного.

Маша Шубіна

Юлія Бєляєва
Валерія Ліхачьова
Микита Кравцов
Ніна Мурашкіна
Юля Полякова
*Джерело: глобальні дослідження за замовленням Reckitt Benckiser категорії сексуального здоров’я Durex®, проведені Harris Interactive, 2011 р., 2017 р.

Авторка тексту Надя Алексіна

Через незалежні від бренду причини виставка переноситься.

Але ніякі причини не завадять нам побачити сучасне мистецтво про жіночу насолоду!

Експозиція виразних об'єктів мистецтва про жіночий оргазм, організована брендом Durex®, пройде 16-22 грудня в Києві на першому поверсі Комплексу "Торонто-Київ".

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали