Страшилка про геїв і сексі-кралі в спідньому: як росіян на вибори заманюють

27 лютого 2018, 12:00

18-го березня у Росії відбудуться президентські вибори, і мережею ширяться численні агітаційні ролики та картинки з закликом до громадян на них таки прийти. Достукатися до росіян вирішили через "найболючіше" - теми сексу, геїв і темношкірих.

Так у одному з відео дівчина в останній момент відмовляє хлопцеві в сексі, оскільки він не проголосував. У іншому - чолов'язі, котрий полінувався йти на вибори, сниться жахіття про гея, що оселився в його квартирі.

А чоловічий глянець Maxim роздягнув до спіднього сексапільних краль, щоби переконати росіян: вибори - це 18+.

Гарячі дівчата вмовляють росіян прийти на вибори

Як вважає The Daily Mail, хоча всі ці заклики наче й не містять натяків, за якого саме кандидата має піти і проголосувати виборець, ця агітація насправді - за чинного російського керманича Володимира Путіна. Адже він зацікавлений у максимальній явці, котра поможе йому набрати понад 50% голосів та перемогти у першому турі. Тоді як Олексій Навальний, котрого до участі в виборах не допустили, закликає їх узагалі бойкотувати.

А от для росіянок агіток із напівголими парубками чогось не зняли

Нагадаємо, Ксенія Собчак пропонує росіянам розглядати її як кандидата "проти всіх". На її думку, це ліпший спосіб сказати владі "Досить! Дістали!", ніж бойкот чи якісь вуличні протистояння.

Офіційно Путін не має відношення до цих кампаній

Як відомо, Путін перебуває при владі вже 17 років. 

 Схоже, 18-го березня на дільницях буде чимало збуджених виборців
 Інтрига: хто ж стане новим президентом Росії?

Фото Maxim, відео з YouTube 

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали