Крук розвінчала міфи про себе: Я не їм глисти та не одружена з олігархом

17 квітня 2018, 10:10

Телеведуча і фітнес-діва Валерія Крук вирішила спростувати 5 найбезглуздіших міфів про себе.

Вона заявила, що ніколи не була одружена з олігархом, всього досягла самотужки та зробила не так вже й багато пластичних операцій, як їй приписують.

Про все це Лера написала у своєму Instagram.

Першим безглуздим факто про себе Крук назвала шлюб із олігархом.

"Ні, вже і не має значення, та й чоловік був далееекоооооо не олігарх. Всі мої досягнення в житті - мої! Дійсно мої! Як би багатьом не хотілося в це вірити і як багатьом легше думати, що мені все далося легко! Ні... на жаль ... все сама! І часом через великі труднощі і важкі обставини", - запевнила Валерія.

Крук каже, що всього досягла сама, та й екс-чоловік був далеко не олігарх

Другий міф – це те, що Крук з Донецька.

"Я - корінна киянка, сьогодні корінних киян вдень з вогнем не відшукаєш! Але це факт! Народилася, виросла і живу я в Києві. Навчалася в російській гімназії імені О.С. Пушкіна, #153! Закінчила Університет Цивільної Авіації, спеціальність: інженер-економіст з міжнародних перевезень! (Ні дня за цією спеціальністю звичайно ж не працювала))", - зауважила Лера.

"Уся моя родина - викладачі, а мій покійний дідусь Іван Трохимович Крук - моя гордість. Професор, доктор філологічних наук, написав безліч книг, критику на твори Російських письменників, за що отримував в ті роки непогані гонорари. Він є у Вікіпедії… Тож вся моя сім'я жила в Києві, і я живу. Поки що в Києві!" - наголосила телеведуча.

Лера - корінна киянка і цим пишається

Також Крук заявила, що не робила стільки операцій, як кажуть.

"Я одна з небагатьох, хто відкрито говорить про пластичну хірургію, але саме пластичних операцій зі зміни зовнішності у мене зооовсім трохи! На жаль жінок, які мене дуже "люблять". Хоча... нехай думають, що я зроблена від маківки до п'ят, якщо вони від цього стануть щасливішими, отже будуть добрішими! Натуральні Ви мої!" - зіронізувала Лера.

Однак, які саме операції зробила - екс-Кульбаба теж не каже. Окрім грудей

"Я - єврейка. Нічого не маю проти, але крові єврейської немає взагалі. Чомусь багато хто думає так через моє прізвище і мало хто знає, що крук - це вид птахів з роду воронів", - розвінчала четвертий міф про себе телеведуча.

"І моє улюблене - я їм глисти, щоб бути худою! Напевно, це єдині організми, які живуть з нами до самої смерті, але спеціально я їх не їм!", - зазначила Крук.

Про глисти - дійсно смішно. Ви взагалі бачили, як Валерія пітніє у спортзалі ледь не щодня?

"P.S. Чоловіки, такі чоловіки... Дуже люблять розпускати плітки про своїх колишніх жінок, що не робить їм ніякої честі! Фі… Особливо якщо розставання було не з їхньої ініціативи", - натякнула Лера.

Нагадаємо, нещодавно Крук пояснювала, чому так часто знімається оголеною.

Фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали